MUŽI "B" (SEZÓNA 2018/2019)

15.kolo VSK MFF UK "A" vs. SOKOL VYŠEHRAD 81:90 (17:23 39:41 59:63)

Pondělí 28.1. 2019 - 18:40 - Sportovní centrum UK

Body Sokol Vyšehrad: Mach Kryštof 28(3/2 + 2), Akahomen Desmond 24(3/3 + 3), Gareis Šimon 17(10/7), Jelínek František 11, Hajlek Jakub 3(1), Chán Matěj 3(2/1), Nosek Ondřej 2(2/2), Netušil Filip 1

Trojky: 9

Trestné hody: 22/16

Fauly: 19

-------------------------

 

14.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. SOKOL ŽIŽKOV "E" 73:49 (19:13 36:29 51:36)

Úterý 22.1. 2019 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Gareis Šimon 26(4/4), Akahomen Desmond 14(2/2), Jelínek František 13(2/1 + 2), Mitrović Marko 10(2), Mach Kryštof 8(2), Zhang David 2, Hajlek Jakub 0, Hampl Jakub 0, Netušil Filip 0

Trojky: 6

Trestné hody: 8/7

Fauly: 10

-------------------------

13.kolo TJ KOŠÍŘE "C" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B"  81:105 (20:34 39:55 55:79)

Pondělí 14.1. 2019 - 20:15 - Hala Ing. Škvora

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 33(4/2 + 7), Gareis Šimon 14(6/6), Mach Kryštof 14, Brychta Jan 10(2/2), Vítek Daniel 10(2/2), Hajlek Jakub 9(1), Hampl Jakub 5(2/1), Kuznetsov Baniil 52/2 + 1), Netušil Filip 5(1)

Trojky: 10

Trestné hody: 18/15

Fauly: 16

-------------------------

12.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. SOKOL PRAŽSKÝ "B" 82:60 (27:11 44:25 60:42)

Úterý 8.1. 2019 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 20(10/9 + 2), Kadlčík Jan 19(5/2 + 3), Brychta Jan 12(4/2), Jelínek František 10(2), Martišek Norbert 6(2/1 + 1), Mitrović Marko 6(2), Hampl Jakub 5, Vítek Daniel 4

Trojky: 10

Trestné hody: 21/14

Fauly: 15

-------------------------

11.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. SOKOL KBELY "B" 56:79 (32:15 39:46 48:62)

Úterý 11.12. 2018 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Kadlčík Jan 19(4/3 + 2), Kefurt Jan 17(1), Martišek Norbert 5(2/1), Mitrović Marko 5(1), Hampl Jakub 4(2/0), Jelínek František 4(1/0), Vítek Daniel 2

Trojky: 4

Trestné hody: 9/4

Fauly: 11

-------------------------

10.kolo METEOR PRAHA "A" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 109:67 (27:18 47:28 77:43)

Úterý 4.12. 2018 - 18:30 - ZŠ Hovorčovická

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 27(3), Nosek Ondřej 10(2), Marxgut Aleš 9(1), Chán Matěj 8, Hampl Jakub 6(1/1 + 1), Hajlek Jakub 4, Hradečný Šimon 3(2/0 + 1), Kuznetsov Baniil 0, Netušil Filip 0(2/0), Vítek Daniel 0, Zhang David 0

Trojky: 8

Trestné hody: 5/1

Fauly: 4

-------------------------

9.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. SOKOL HORNÍ POČERNICE "A" 72:101 (13:31 37:53 57:75)

Úterý 27.11. 2018 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 28(6/3 + 1), Martišek Norbert 13(4/3), Jelínek František 12(2), Netušil Filip 6(4/2), Chán Matěj 5(1), Marxgut Aleš 4, Vítek Daniel 4, Hampl Jakub 0(2/0)

Trojky: 4

Trestné hody: 16/8

Fauly: 11

-------------------------

8.kolo STAVEBNÍ FAKULTA "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 78:86 (22:26 42:47 65:64)

Pondělí 19.11. 2018 - 19:00 - Hala ČVUT

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 35(5/5 + 4), Kadlčík Jan 28(10/8 + 2), Jelínek František 14(6/3 + 3), Hajlek Jakub 5(1), Hradečný Šimon 2, Nosek Ondřej 2, Hampl Jakub 0

Trojky: 10

Trestné hody: 21/16

Fauly: 16

-------------------------

7.kolo ARITMA PRAHA vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 80:92 (28:19 51:43 62:74)

Čtvrtek 15.11. 2018 - 20:40 - SK Aritma Praha

Body Sokol Vyšehrad: Gareis Šimon 37(8/6 + 3), Kefurt Jan 28(6/5 + 5), Jelínek František 14(4/2 + 2), Marxgut Aleš 7(1/0 + 1), Hampl Jakub 3, Hajlek Jakub 2(2/0), Vítek Daniel 1(2/1), Netušil Filip 0

Trojky: 12

Trestné hody: 23/14

Fauly: 16

-------------------------

6.kolo SOKOL VYŠEHRAD vs. METEOR TLC "A" 87:76 (16:12 45:29 65:48)

Úterý 6.11. 2018 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad:  Effanga Cyriac Ernest 22(4/4), Kefurt Jan 15(1), Hampl Jakub 14(3/3 + 3), Martišek Norbert 14(2/0), Gareis Šimon 10(1/1 + 1), Kuznetsov Baniil 10, Hajlek Jakub 2

Trojky: 5

Trestné hody: 10/8

Fauly: 13

-------------------------

5.kolo CTS BASKET vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 79:76 (20:18 41:42 56:59)

Čtvrtek 1.11. 2018 - 20:15 - ZŠ Hovorčovická

Body Sokol Vyšehrad: Kadlčík Jan 22(1/1 + 3), Kefurt Jan 22(6/4 + 2), Gareis Šimon 14(3/2 + 2), Hajlek Jakub 6(2/1 + 1), Hampl Jakub 4, Hradečný Šimon 4, Kuznetsov Baniil 2, Martišek Norbert 2

Trojky: 8

Trestné hody: 12/8

Fauly: 16

-------------------------

4.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. VSK MFF UK "A" 76:83 (16:27 37:43 54:67)

Úterý 23.10. 2018 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 34(7/6 + 2), Gareis Šimon 21(8/7 + 2), Martišek Norbert 14(2/2), Hradečný Šimon 4, Hampl Jakub 2(2/2), Vítek Daniel 1(2/1), Hajlek Jakub 0

Trojky: 4

Trestné hody: 21/18

Fauly: 14

-------------------------

3.kolo SOKOL ŽIŽKOV "E" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 73:64 (20:21 42:43 63:56)

Pátek 19.10. 2018 - 20:40 -  Sokolovna Žižkov

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 29(3/3), Martišek Norbert 15(4/4 + 2), Hradečný Šimon 10, Hampl Jakub 8(2), Vítek Daniel 2, Kuznetsov Baniil 0, Marxgut Aleš 0, Netušil Filip 0, Nosek Ondřej 0, Zhang David 0

Trojky: 5

Trestné hody: 7/7

Fauly: 18

-------------------------

2.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. TJ KOŠÍŘE "C" 69:91 (15:24 35:50 53:70)

Úterý 9.10. 2018 - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 22(5/2 + 4), Korch Tomáš 15(4/2 + 3), Effanga Cyriac Ernest 11(4/3), Kefurt Jan 11(4/3), Martišek Norbert 4(2/2), Mitrović Marko 4, Vítek Daniel 2, Hampl Jakub 0 

Trojky: 7

Trestné hody: 19/12

Fauly: 24

-------------------------

1.kolo SOKOL PRAŽSKÝ "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 85:77 po prodloužení (15:17 40:44 53:53 72:72)

Pondělí 1.10. 2018 - 20:10 - Hala Sokol Pražský

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 20(5/3 + 1), Gareis Šimon 16(6/4), Jelínek František 16(3/1 + 3), Korch Tomáš 16(4), Martišek Norbert 6, Mitrović Marko 2, Hampl Jakub 1(2/1)

Trojky: 8

Trestné hody: 16/9

Fauly: 18

-------------------------

SOUTĚŽ 

Muži "B" hrají v sezóně 2018/2019 druhou nejvyšší soutěž v Praze - Přebor "B".

SOUPISKA

  • KEFURT Jan 
  • MITROVIČ Marko "C"
  • HRADEČNÝ Šimon
  • HAMPL Jakub
  • VÍTEK Daniel
  • KORCH Tomáš
  • GAREIS Šimon "P"
  • MARTÍŠEK Norbert "P"
  • KADLČÍK Jan "P"
  • JELÍNEK František "P"
  • EFFENGA Cyriac "P"
  • HAJLEK Jakub (U19)
  • NETUŠIL Filip (U19)
  • MARXGUT Aleš (U19)
  • CHÁN Matěj (U19)
  • ZHANG David (U19)
  • NOSEK Ondřej (U19)
  • KUZNĚTSOV Bannil (U19)

REALIZAČNÍ TÝM

Trenér

KEFURT Jan

Asistent trenéra 

KONČICKÝ Filip

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode