AND1den - odpoledne pro rodiče a jejich děti na VÝTONI

20.09.2011 16:20

Dobrý den vážení rodiče,

velice si vážíme vaší důvěry v náš společný basketbalový projekt a chceme se snažit o co největší propojenost basketbalového klubu Sokol Vyšehrad s rodiči našich hráčů, fanoušky a ostatními přáteli basketbalu.

Z tohoto důvodu budeme pořádat v NEDĚLI 25.9. od 15:00 AND1- Basketbalový den v prostorách Sokolovny Vyšehrad. V programu je informovat o všech Vyšehradských týmech, cílech klubu a začínající sezóně 2011/2012. Dále Vám naši svěřenci a vaši synové předvedou co se za roky basketbalových tréninků naučili. Hráči se účastní soutěží v šestkách driblingu a střelbě, kde budou moci vyhrát sportovní vybavení od populární značky AND1. V rámci večera bude i představení firmy AND1, která se zaměřuje na oblečení a vybavení pro basketbalisty. S firmou jsme navázali bližší spolupráci, a tak bude možnost zakoupit basketbalové vybavení od této firmy (boty;trenky;trička...) za bezkonkurenční ceny připravené přímo pro náš tým.

Ještě jednou Vás zvu k této vyjímečné příležitosti se sejít na palubovce na Výtoni, vidět své děti sportovat, a navíc využít možnost zvýhodněného nákupu sportovního oblečení AND1.

Těším se na Vás v neděli v 15:00 na VÝTONI.

S pozdravem

Ulrych Petr

organizační pracovník Sokola Vyšehrad

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode