PREVIEW - pozvánka na 2.kolo ligy mužů do Ústí nad Labem

21.09.2010 21:48

        Náš tým vyráží poprvé na venkovní palubovku a hned na horkou půdu do Ústí nad Labem. Proti týmu, který se netají svými vysokými ambicemi, můžou naši hráči pořádně otestovat svou formu.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Tým dobře zvládl vstup do soutěže a na domácí palubovce porazil rezervu týmu Prostějova (REPORTÁŽ zde). V týmu je tak dobrá nálada, sebevědomí a především chuť dokázat potvrdit výkon i proti těžšímu soupeři. Do Ústí pojede tým v podstatě ve stejné sestavě, včetně všech opor.

Bude velmi zajímavé sledovat, jakým výkonem naváží hráči Klimánek a Skořepa na svůj vydařený zápas v minulém kole. Proti Ústí nebude nouze o motivaci. Proto se dá předpokládat, že do zápasu daleko více promluví také zkušení hráči Lipold a Velenský. Bez respektu můžou hrát i mladíci Skokánek, Hrubý a bratři Šmůlové.

Podstatný bude také fakt, jak se projevý na hráčích nový hrací systém a jak se zvládnou připravit za týden na dalšího soupeře. Otázkou bude i kolik dostanou prostoru hráči z lavičky. Pokud chcete znát odpovědi na tyto otázky, musíte dorazit do Ústecké sportovní haly a podpořit naše hráče.

 

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

BK ÚSTÍ NAD LABEM : SOKOL VYŠEHRAD

26.09.2010 17:00

 

                        ADRESA: Sportcentrum SLUNETA( Jateční 18, Ústí nad Labem)

   rozhodčí: Baloun Jan, Kučerová Ilona; komisař: Kyjovský Pavel;

 

PŘEDSTAVENÍ BK ÚSTÍ NAD LABEM

Kádr severočeského týmu výrazně omladil. Tým v minulém kole podlehl v severočeském derby na palubovce Chomutova (REPORTÁŽ zde). Tým Ústí se tak dostal před dalším těžkým zápasem na domácí palubovce pod tlak. V domácí hale mu však diváci připraví jistě skvělou atmosféru a poženou ho za vítězstvím.

Jednou z hlavních změn pro tuto sezónu je příchod trenéra Romana Bednáře, který naposledy působil u dívčího týmu Slovanky. Hráčskou kariéru ukončil Holešovský. Sucharda s Hanzlíkem přestoupili do Chomutova. Tým posílil Jakub Hojdar z Liberce, proti Chomutovu ovšem nenastoupil a jeho nedělní start je nejistý. Za tým v Chomutově nastoupil i mladík Burda. Hlavní posilou se stávají hostující hráči z Děčína Tomáš Pomikálek, 10b v prvním zápase a Adam Žampach, kterému se v úvodu sezóny moc nedařilo. Poslední posilou je 207cm vysoký pivotman, 26letý Američana Frank Russell. V prvním zápase se proti Tomáši Hrubému příliš neprosadil. Bude zajímavé sledovat, jak si s ním poradí naše podkošová sestava. V týmu současně pokračuje první rozehrávač a bodový lídr Thaddus McFadden, 198cm vysoký křídelník Vladimír Hejl, který ovšem do nedělního utkání nezasáhne a 210 vysoký podkošový hráč Jaromír Fohler. Výsledky týmu v přípravě dělají z Ústí respektu hodný tým. Těsná prohra o 2b ve finále Tyršova poháru v domácí hale se Svitavy, výhra na palubovce Sokola Pražského o 10b, těsná prohra s Kolínem o 3b a nakonec 10b výhra nad týmem Plzně. Výsledky z přípravy budou Ústečtí muset potvrdit hned v prvním kole na palubovce Chomutovské městské haly. Tým z Ústí se netají svými vysokými cíly v soutěži a bude proto zajímavé sledovat souboj proti týmu Vyšehradu. Rozhovor s trenérem Bednářem zde.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode