MINI - Předsezónní příprava

06.09.2015 15:42

Letošní předsezónní příprava skupiny minižáků se skládá ze tří částí. První část proběhla ve dvoudenním tréninkovém režimu v Praze v sokolovně na Výtoni. Jednalo se především o znovuseznamení se s balonem po téměř tříměsíční pauze. Tréninkové dávky byly zaměřeny především na driblink, zakončení a další individuální činnosti jednotlivce. Dále proběhlo také měření a vážení hráčů, kteří se na tento přípravný blok dostavili.

 
Druhá fáze proběhla již tradičně ve sportovním areálu v Klatovech. Tréninkový režim byl rozdělen vždy do tří tréninkových bloků, které zahrnovaly atletickou přípravu, trénink individuálních činností jednotlivce a trénink zaměřený na střelbu a hru 1 na 1, které se konaly vždy v hale. Velmi důležitý byl také celkový čas mimo tréninky, který spolu hráči strávili a vytvořili tak ještě lepší partu, což je v našem sportu velmi důležité. Během soustředění proběhla i regenerace v podobě návštěvy místního koupaliště, kde si naši hráči vyzkoušeli i beach volejbal.
 
Třetí fáze přípravy bude zahrnovat turnaj minižáků v Roudnici nad Labem, který se bude konat v neděli 13. 9., tohoto turnaje by se mělo zúčastnit 5-6 mužstev, zaručena je tak dostatečná porce zápasů před začátkem sezóny. Další informace o turnaji poskytneme ihned, jak je od pořadatele obdržíme.
 
Výsledky z přípravy:
Výsledky minižáci 2015 soustředění.xlsx (14061)
 
Hodnocení přípravy: 
 
Celou část prozatím absolvované přípravy hodnotím velmi pozitivně. Všichni hráči se během ní snažili podat své nejlepší výkony, a to i přes některá drobná zranění a únavu, čehož si velmi vážíme. Během soustředění nenastaly žádné problémy, které bychom museli řešit, hráči se chovali vzorně a začínají tvořit velmi dobrou partu, což nás těší a doufáme, že v tom budou i nadále pokračovat. Dále doufáme, že ve snaze budou pokračovat i po zbytek nadcházející sezóny, která věříme, že bude úspěšná. Tuto snahu je ovšem potřeba podpořit dostatečnou docházkou na tréninky, která byla v prvním týdnu školního roku, až na některé výjimky, příkladná.
 
Fotografie z přípravy:
 
Připravil: Martin Schmiedt 
 
 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode