MINI U11 - Druhý turnaj našich nejmladších

17.11.2014 09:56

     Druhý turnaj pořádaný v naší domácí tělocvičně na ZŠ Plamínkové byl pro náš tým velkou výzvou. Po měsíci tréninků jsme se chtěli pokusit napravit náš úvodní počin z prvního turnaje. Pořád jsme ještě začátečníci, ale snažíme se zlepšovat. Bohužel před víkendem onemocněl kapitán týmu Jan Štolba. Naopak do týmu se zapojili Šrámek, Valenta a Ferbar. Souboj se špičkou byl nad naše síly, ale i tak si spousta hráčů připsala své první košíky a dílčí úspěchy se dostavily.

SOKOL VYŠEHRAD - Sokol Kbely   20:48 (9:16;2:20;2:8;7:4)

V první čtvrtině jsme byli soupeři rovnocenným soupeřem. Bohužel Kladno proměňovalo své šance a náš tým v jasných situacích body nepřidal. V druhé čtvrtině se přes nás Kladno převalilo a udělalo si rozhodující náskok. V druhé polovině se nám povedlo již lépe bránit. V poslední čtvrtině jsme si připsali první vyhranou čtvrtinu sezóny.

Body: Ferbar Michal 8, Cespedes Miranda Christián 4, Macho Ondřej 3, Ečer Jakub 2, Valenta Jiří 2, Faganello Francesco 1
TH: 8/2
Fauly: 11

Rozhodčí: Bernáth Matěj - Čížek Daniel

SOKOL VYŠEHRAD - Basketbalová škola Praha  4:111 (2:37;0:22;2:20;0:32)

Basketbalová škola je jeden z favoritů celé soutěže a tak nás nečekalo nic lehkého. Hned v první čtvrtině jsme nesmyslně propadali v obraně a nechali soupeře strašně lehce skórovat. To se naštěstí v druhé čtvrtině zlepšilo a povedlo se nám narůstání skóre alespoň trochu zmírnit. Zápasem jsme se doslova protrápili a většina činností se změnila ve snahu o vyhození z autu :-(

Body: Ferbar Michal 4
TH: celý zápas jsme neházeli šestky
Fauly: 25

Rozhodčí: Bernáth Matěj - Čížek Daniel

BK Kladno - SOKOL VYŠEHRAD   83:12 (27:4;21:1;19:5;16:2)

Zápas s Kladnem vypadá podle výsledku opticky hůř než na hřišti. Hráči se snažili především kvalitně rozehrát a často jsme se řítili do útoku. Ovšem všechno skončilo buď špatnou rozehrávkou nebo nepřesnou střelou v koncovce. Bohužel náskok soupeře rychle narůstal. Světlou chvilkou byla Frančeskova smršť a jeho dva koše v řadě. Každý koš jsme oslavili, ale bohužel jsme pak zapomněli bránit. Přesto věřím, že můžeme s týmem Kladna hrát lépe

Body: Faganello Francesco 6, Ferbar Michal 3, Ečer Jakub 2, Cespedes Miranda Christián 1
TH: 10/2
Fauly: 23

Rozhodčí: Bernáth Matěj - Čížek Daniel

BA Sparta - SOKOL VYŠEHRAD   93:7 (13:2;21:1;19:2;40:2)

Poslední zápas byli naši hráči už výrazně unavení než soupeř. Únava byla především psychická. A tak po většinu času nezbývalo než se zuřivě bránit útokům soupeře. Tato činnost se nám po většinu zápasu dařila a před poslední čtvrtinou jsme drželi ještě přijatelný stav. Bohužel poslední čtvrtinu jsme už nebyli hlavou na hřišti a tak se náskok překlopil do debaklu.

Body: erbar Michal 4, Ečer Jakub 2, Macho Ondřej 1
TH: 4/1
Fauly: 22

Rozhodčí: Bernáth Matěj - Čížek Daniel

Druhý turnaj posunul náš tým z pozice koukalů na pozici začátečníků, kteří se aspoň částečně snaží bojovat o výsledek v zápase. Máme ale neustále problémy s přihrávkou a hloupými fauly v obraně. Přesto všechno hráčům děkuji za snahu v turnaji. Do dalších zápasů se budeme snažit s každým hráčem vymyslet režim tréninků, abychom v přípravě přidali a byli v dalším turnaji zase o fous lepší.

NEJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJE: Christián, Michal Ferbar, Macho Ondřej

NEJVĚTŠÍ ZLEPŠENÍ:   Faganelo Francesco


 


 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode