MINI U12 - Druhý turnaj na Spartě

17.11.2014 09:40

Po prvním nepříliš povedeném turnaji, kdy se většina hráčů spíše probouzela z prázdninového spánku, nás čekali druhé boje v kategorii mladších minižáků U12. Všechny zápasy se tentokrát odehráli v hale BA Sparta a tak jsme se na víkend přestěhovali na palubovku do Stodůlek. Projev týmu se od minulého turnaje podstatně zlepšil a především v útoku se nám zadařilo lépe než před měsícem. I přesto je ještě potřeba doladit detaily a vypilovat technické nedostatky některých hráčů, abychom mohli slavit první velká vítězství.

Basketbalová škola Praha - SOKOL VYŠEHRAD   68:30 (18:5;21:4;15:13;14:8)

První zápas zastihl naše hráče v prvním poločase skoro jak v mdlobách. Body přibývaly, nikdo se nezmohl na odpor a soupeř si tak užíval vedení. Při vstupu do druhé poločasu se naštěstí zadařilo se zvednout a minimálně vyrovnat hru. Přestože se zápas nepovedlo otočit, druhá polovina utkání již snesla z naší strany přísnější měřítko.

Body: Fiala Adam 10, Grigoryan Alen 6, Moláček Jonáš 4, Ferbar Michal 3, Grunt Tomáš 3, Bella Miroslav 2, Kopřiva Adam 2, Gregor Lukáš 0, Jedlička Lukáš 0, Nový Viktor 0, Štolba Jan 0
TH: 20/8
Fauly: 34

Rozhodčí: Plichta Jan - Čížek Daniel

Sokol Pražský - SOKOL VYŠEHRAD  17:85 (4:21;7:22;4:21;2:21)

Odpolední utkání s favoritem soutěže mělo bohužel předpokládaný průběh. Přesto si myslím, že v určitých úsecích jsme vydrželi soupeři vzdorovat a nutit ho k chybám. Na naší straně se ovšem objevovali chyby závažnější, které zkušený soupeř dokázal nemilosrdně trestat.

Body: Kopřiva Adam 4, Ferbar Michal 3, Fiala Adam 2, Gregor Lukáš 2, Grunt Tomáš 2, Moláček Jonáš 2, Nový Viktor 2, Bella Miroslav 0, Grigoryan Alen 0, Jedlička Lukáš 0, Štolba Jan 0
TH: 4/3
Fauly: 27

Rozhodčí: Kucharič Milan - Renc Jan

BK Kladno - SOKOL VYŠEHRAD 59:32 (19:8;10:8;18:8;12:8)

V nedělním zápase s Kladnem jsme byli rozhodnuti zabojovat. Bohužel se první do vedení pustil soupeř, a s našim týmem to zacloumalo. V druhé čtvrtině se již dařilo vzdorovat podstatně lépe. Po poločase Kladno rozhodlo o svém vítězství a náš tým již neměl síly ani schopnosti na obrat. Kladným faktem utkání je naše dobrá úspěšnost trestných hodů 17/10.

Body: Fiala Adam 11, Grunt Tomáš 4, Moláček Jonáš 4, Vojtásek Petr 4, Nový Viktor 3, Bella Miroslav 2, Ferbar Michal 2, Štolba Jan 2, Grigoryan Alen 0, Jedlička Lukáš 0, Kopřiva Adam 0
TH: 17/10
Fauly: 30

Rozhodčí: Kucharič Milan, Vimmr Daniel

SOKOL VYŠEHRAD  NBK Praha 2003 43:49 (14:16;5:9;11:15;13:9)

Poslední zápas mezi týmy, které zatím nepoznali chuť vítězství. Hned v úvodu jsme měli na to zahrát lépe a pustit se do vedení. Bohužel se nepodařilo a do mírného vedení šel naopak soupeř. Nutno uznat, že Nymburk dával koše po naprosto nepochopitelných chybách naší obrany. Po důsledné poločasové domluvě jsme byli rozhodnutí zápas otočit. Po chybě rozhodčího ovšem došlo k nepochopitelnému vyfaulování našeho kapitána Fialy. I bez něj se našemu týmu v druhé polovině povedlo ztrátu dohnat a sahali jsme k otočení zápasu. V koncovce jsme bohužel nenašli přesnou mušku a tak nám první utkání uteklo mezi prsty.

Body: Jedlička Lukáš 7, Ferbar Michal 6, Fiala Adam 6, Grunt Tomáš 4, Kopřiva Adam 4, Vojtásek Petr 4, Bella Miroslav 3, Nový Viktor 3, Grigoryan Alen 2, Moláček Jonáš 2, Štolba Jan 2
TH: 13/5
Fauly: 32

Rozhodčí: Čížek Daniel - Barták Adam

Špičkové týmy v Praze jsou nám zatím vzdálené a mají náskok v taktických ale i technických dovednostech. S ostatními týmy, ale začínáme hrát vyrovnaněji. Někteří "nováčci" v týmu se od minula podstatně zlepšili a začínají být týmu prospěšní. Věřím, že nám vítězství uteklo maximálně do příštího hracího víkendu, kde se opět střetneme s NBK Praha a Kladnem. Díky moc všem rodičům za podporu v turnaji na Spartě.

NEJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJE: Fiala Adam - Jonáš Moláček - Grunt Tomáš

NEJVĚTŠÍ ZLEPŠENÍ: Vojtásek Petr

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode