MINI U13 - Druhý turnaj opět s jednou výhrou

17.11.2014 09:24

Po měsíci tréninků a snaze o zlepšení všech individuálních činností nás čekalo opětovné měření sil s těmi nejlepšími týmy v Praze. V sobotu jsme se utkali opět s týmem Sparty v jeho domácím prostředí a také jsme se pokusili více potrápit tým Jižních Supů. V neděli jsme si pak užili dvojzápas s USK "A" a "B" na pražské Folimance. Zlepšený výkon byl u většiny hráčů vidět i tak naše schopnosti ještě na úplnou Pražskou špičku nestačí.

SOKOL VYŠEHRAD - BA Sparta Praha  16:78 (7.27;1:10;2:33;6:8)

V prvním zápase se nám postavil velmi silný tým Sparty, který se po víkendu vyhoupl na první místo v tabulce Pražského přeboru. I přesto se nečekalo, že se naši hráči soupeře tolik zaleknout a hned od začátku budou tak šíleně ztrácet. Naštěstí se hráči po chvíli aspoň mírně oklepali a přidali jsme nějaké body. V druhé čtvrtině se našim hráčům povedlo zpřesnit obranu a zmírnit narůstající skóre. Bohužel z šatny se hráči vrátili nejspíš v nějakém kómatu a uplně zbytečně se nechali opět ničit bez známky odporu. Ani vítězství v poslední čtvrtině tak nezlepšilo pachuť z tohoto utkání.

Body: Fiala Adam 5, Martínek David 3, Pospíšil Jan 2, Strnad David 2, Vašek Lukáš 2, Hejduk Jakub 1, Stejskal Šimon 1, Brajanovski Luka 0, Buš Adam 0, Marchal Jonáš 0, Vojtásek Petr 0
TH: 10/4
Fauly: 15

Rozhodčí: Kucharič Milan - Moravcová Lucie

Jižní Supi - SOKOL VYŠEHRAD  55:34 (12:6;17:6;7:15;19:7)

Při vstupu do utkání se nám naprosto nedařila střelba. Přesto že obrana šlapala tak jak měla, klíčovým hráčům se nepovedlo vsítit jednoduché koše, které jsme si připravili a tak bylo vedení opět na straně soupeře. V druhé čtvrtině se kluci trochu poddali nepříznivému vývoji utkání a náskok Supů narůstal. Naštěstí se po přestávce vrátil tým o dost bojovněji a povedlo se nám stáhnout náskok pod 10b. Bohužel se nám vyfaulovali hráči a náskok šel přes poslední čtvrtinou opět nahoru. Závěr utkání se nám bohužel nevyvedl a tak budeme muset hodně přidat, abychom jižního soupeře příští více potrápili.

Body: Fiala Adam 10, Pospíšil Jan 7, Vašek Lukáš 7, Martínek David 3, Stejskal Šimon 3, Brajanovski Luka 2, Strnad David 2, Buš Adam 0, Hejduk Jakub 0, Marchal Jonáš 0, Vojtásek Petr 0
TH: 31/12
Fauly: 35

Rozhodčí: Kucharič Milan - Moravcová Lucie

USK Praha "A" - SOKOL VYŠEHRAD  48:15 (20:0;5:9;17:2;6:4)

Nedělní ráno a ztemělá hala na Folimance naše hráče spíš než nažhavila, uspala. Úvod utkání byl tak spíše střeleckým tréninkem soupeře (především Zídek). Ani dva timeouty naše hráče nevyprovokovali k větší agresivitě a tak musela dojem z utkání spravit až druhá pětka. Té se v zápase naopak velmi vedlo a svůj part především v obraně zvládla. Na individuality USK ještě nemáme, ale týmově se nám soupeře alespoň povedlo ubránit.

Body:
TH:
Fauly:

Rozhodčí: Kočová Magdalena - Nejtek Tomáš

SOKOL VYŠEHRAD - USK Praha "B"  35:34 (15:2;3:10;13:7;4:15)

Po velmi náročném víkendu jsme se postavili druhému týmu USK. Vstup do utkání se nám vydařil a na soupeře jsme doslova vlétli. Druhá čtvrtina se sice vydařila více soupeři, ale po přestávce jsme se snažili zápas rozhodnout. V závěru se ale utkání změnilo v nečekané drama. Naši, již nutně unavení hráči, dali USK šanci dostat se do zápasu a tým USK se těsně před koncovkou přiblížili na dostřel. Navíc jsme jim nabídli trestné hody, kterými mohli zápas rozhodnout. Naštěstí se podařilo zápas dovést k vítězství a tak náš unavený tým mohl slavit vydřené vítězství.

Body: Vašek Lukáš 9, Majer Matěj 8, Pospíšil Jan 7, Stejskal Šimon 5, Brajanovski Luka 2, Buš Adam 2, Vojtásek Petr 2, Fiala Adam 0, Hejduk Jakub 0, Marchal Jonáš 0, Martínek David 0, Strnad David 0
TH: 19/3
Fauly: 24

Rozhodčí: Balog Lukáš - Lahoda Radek

 

O víkendu střídal tým dobré chvíle se špatnými. Spousta věcí se nám za měsíc podařila zlepšit a spoustu věcí musíme při tréninku ještě zlepšit. Zajímavostí turnaje může být nevyrovnanost našich pětek, někdy zahrála první pětka druhý zápas zase ta druhá. Teď nás čeká tvrdá práce při tréninku a snaha zlepšit naše slabé stránky. Do konce kalendářního roku nás čekají již pouze dva zápasy se Sokolem Pražským.

NEJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJE: Vašek Lukáš - Fiala Adam - Pospíšil Jan

NEJVĚTŠÍ ZLEPŠENÍ: Brajanovski Luka


 


 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode