MUŽ"A" - REPORT - V Trutnově naše dotahování zastavil Ladislav Malý

24.10.2011 22:28

REPORT

"A" Tým cestoval v 7.kole 1.ligy mužů na palubovku KARY Truntnova. Kluci se potřebovali konečně chytnout. Bohužel po vyčerpávajícím stahování přišla kudla do zad v podobě střeli v posledních vteřinách od Ládi Malého.

    Do zápasu s Trutnovem naši hráči vstoupili opět špatně, první minuty jasně patřily domácím. Největší problémy nám dělal domácí rozehrávač Ladislav Malý, který se z trojkové vzdálenosti nemýlil. Ještě před poločasem jsme srovnali tempo a tak se pomalu začal obraz hry vyrovnávat. Na obratu se velkým dílem podílel hostující Honomichl a Pecka, společně s kapitánem týmu Lipoldem. Skóre se vyrovnalo 2 minuty před koncem a začalo drama, na jehož konci byli šťastnější domácí díky střele Málého 2vteřiny před koncem, závěrečná hostů se neujala tak zápas skončil o bod pro domácí...

Martin Hrubý: "zápas v Trutnově rozhodla první čtvrtina, kterou jsme prohrali dvouciferným rozdílem, a pak jsme jen naší zlepšenou hrou hlavně v útoku stahovali náskok soupeře. Do vedení jsme se dostali až minutu před koncem, kde soupeř šťastnou střelou 1,6 vteřiny před koncem rozhodl o svém šťastném vítězství. Ve středu jedeme na pohárový zápas do Domažlic, kde musíme nastartovat vítěznou sérii, hlavně mladší hráči budou mít šanci se konečně ukázat. Bude to vlastně i příprava na páteční zápas s Kladnem, který musíme bezpodmínečně vyhrát a nasměrovat náš tým do vyšších pater tabulky."

KARA TRUTNOV vs. SOKOL VYŠEHRAD 74:73 (26:14;41:32;59:49)

Střelci Sokol Vyšehrad: Honomichl 18, Lipold 17, Pecka 16, Skokánek 9, Sedláček 5, Hrubý 4, Kudláček a Dvořák 2

Střelci KARA Trutnov: Rychtera 16. L. Malý 14 (3 trojky), Jiříček 10, M. Malý (1 trojka), Hlaváček a Moravec 8 (1 trojka), Malík 6, Kulich 3

 

Střelba 3b.: 5:3

Střelba 2b.: 45/22 : 41/19

TH: 26/19 - 23/20

Doskoky:

Fauly: 24:25

Rozhodčí: Šafařík, Dvořák

Komisař:

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode