MUŽI "A" - 1LM rozpis sezóny 2010/2011

30.06.2010 13:22

Mužská složka Sokola Vyšehrad bude v sezóně 2010/2011 startovat v druhé nejvyšší soutěži v 1. Lize Mužů(1LM). Dne 29.6. proběhlo rozlosování 26 kol základní části. Rozpis utkání týmu Sokola Vyšehrad si můžete prohlédnout níže. V tomto ročníku nás čeká několik změn. O změně pravidel, lajnování a nové vzdálenosti trojkového území připravuje speciální článek a tak bychom chtěli informovat pouze o novinkách v 1LM. V této sezoně se mužstva utkají dvoukolovým hracím systémem doma venku. Hracím dnem bude pro tuto sezónu neděle. Oproti minulému roku tak nebudou hrát týmy jednou za 14dní sobota neděle, ale každý týden bude sehrán jeden zápas. Další změnou bude, že na zápisu o utkání je poviné zapsat tři hráče do 21let. 

V prvním zápase hostíme ligového nováčka rezervu Mattonkového týmu BK Prostějov "B". Nejtěžší a nejzajímavější zápasy nás čekají v listopadu, kde se postupně setkáme se čtyřmi týmy, které pravidelně startují v play-off. Utkáme se doma se silným Jindřichovým hradcem, následně v derby na palubovce Sokola Pražského a doma s mistrem minulého ročníku BA Spartou. Čtvrtým těžkým utkáním bude jistě i duel na hřišti ambiciózního Chomutova. Odvety těchto zápasů, které jistě budou rozhodovat o konečném postavení v tabulce, se sehrají v únoru.

 

1. kolo
1. BC Benešov - Proton Zlín 19.09.2010
2. Slavoj Litoměřice - KARA Trutnov 19.09.2010
3. Lions J. Hradec - Sokol H. Králové 19.09.2010
4. Sokol pražský - BK Opava "B" 19.09.2010
5. BA Sparta - BK Kondoři Liberec 19.09.2010
6. BK Chomutov - BK Ústí n.L. 19.09.2010
7.

Sokol Vyšehrad

-

BK Prostějov B

19.09.2010
2. kolo
8. Proton Zlín - BK Prostějov B 26.09.2010
9.

BK Ústí n.L.

-

Sokol Vyšehrad

26.09.2010
10. BK Kondoři Liberec - BK Chomutov 26.09.2010
11. BK Opava "B" - BA Sparta 26.09.2010
12. Sokol H. Králové - Sokol pražský 26.09.2010
13. KARA Trutnov - Lions J. Hradec 26.09.2010
14. BC Benešov - Slavoj Litoměřice 26.09.2010
3. kolo
15. Slavoj Litoměřice - Proton Zlín 28.09.2010
16. Lions J. Hradec - BC Benešov 28.09.2010
17. Sokol pražský - KARA Trutnov 28.09.2010
18. BA Sparta - Sokol H. Králové 28.09.2010
19. BK Chomutov - BK Opava "B" 28.09.2010
20.

Sokol Vyšehrad

-

BK Kondoři Liberec

28.09.2010
21. BK Prostějov B - BK Ústí n.L. 28.09.2010
4. kolo
22. Proton Zlín - BK Ústí n.L. 03.10.2010
23. BK Kondoři Liberec - BK Prostějov B 03.10.2010
24.

BK Opava "B"

-

Sokol Vyšehrad

03.10.2010
25. Sokol H. Králové - BK Chomutov 03.10.2010
26. KARA Trutnov - BA Sparta 03.10.2010
27. BC Benešov - Sokol pražský 03.10.2010
28. Slavoj Litoměřice - Lions J. Hradec 03.10.2010
5. kolo
29. Lions J. Hradec - Proton Zlín 10.10.2010
30. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 10.10.2010
31. BA Sparta - BC Benešov 10.10.2010
32. BK Chomutov - KARA Trutnov 10.10.2010
33.

Sokol Vyšehrad

-

Sokol H. Králové

10.10.2010
34. BK Prostějov B - BK Opava "B" 10.10.2010
35. BK Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 10.10.2010
6. kolo
36. Proton Zlín - BK Kondoři Liberec 17.10.2010
37. BK Opava "B" - BK Ústí n.L. 17.10.2010
38. Sokol H. Králové - BK Prostějov B 17.10.2010
39.

KARA Trutnov

-

Sokol Vyšehrad

17.10.2010
40. BC Benešov - BK Chomutov 17.10.2010
41. Slavoj Litoměřice - BA Sparta 17.10.2010
42. Lions J. Hradec - Sokol pražský 17.10.2010
7. kolo
43. Sokol pražský - Proton Zlín 24.10.2010
44. BA Sparta - Lions J. Hradec 24.10.2010
45. BK Chomutov - Slavoj Litoměřice 24.10.2010
46.

Sokol Vyšehrad

-

BC Benešov

24.10.2010
47. BK Prostějov B - KARA Trutnov 24.10.2010
48. BK Ústí n.L. - Sokol H. Králové 24.10.2010
49. BK Kondoři Liberec - BK Opava "B" 24.10.2010
8. kolo
50. Proton Zlín - BK Opava "B" 31.10.2010
51. Sokol H. Králové - BK Kondoři Liberec 31.10.2010
52. KARA Trutnov - BK Ústí n.L. 31.10.2010
53. BC Benešov - BK Prostějov B 31.10.2010
54.

Slavoj Litoměřice

-

Sokol Vyšehrad

31.10.2010
55. Lions J. Hradec - BK Chomutov 31.10.2010
56. Sokol pražský - BA Sparta 31.10.2010
9. kolo
57. BA Sparta - Proton Zlín 07.11.2010
58. BK Chomutov - Sokol pražský 07.11.2010
59.

Sokol Vyšehrad

-

Lions J. Hradec

07.11.2010
60. BK Prostějov B - Slavoj Litoměřice 07.11.2010
61. BK Ústí n.L. - BC Benešov 07.11.2010
62. BK Kondoři Liberec - KARA Trutnov 07.11.2010
63. BK Opava "B" - Sokol H. Králové 07.11.2010
10. kolo
64. Proton Zlín - Sokol H. Králové 14.11.2010
65. KARA Trutnov - BK Opava "B" 14.11.2010
66. BC Benešov - BK Kondoři Liberec 14.11.2010
67. Slavoj Litoměřice - BK Ústí n.L. 14.11.2010
68. Lions J. Hradec - BK Prostějov B 14.11.2010
69.

Sokol pražský

-

Sokol Vyšehrad

14.11.2010
70. BA Sparta - BK Chomutov 14.11.2010
11. kolo
71. BK Chomutov - Proton Zlín 21.11.2010
72.

Sokol Vyšehrad

-

BA Sparta

21.11.2010
73. BK Prostějov B - Sokol pražský 21.11.2010
74. BK Ústí n.L. - Lions J. Hradec 21.11.2010
75. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 21.11.2010
76. BK Opava "B" - BC Benešov 21.11.2010
77. Sokol H. Králové - KARA Trutnov 21.11.2010
12. kolo
78. Proton Zlín - KARA Trutnov 28.11.2010
79. BC Benešov - Sokol H. Králové 28.11.2010
80. Slavoj Litoměřice - BK Opava "B" 28.11.2010
81. Lions J. Hradec - BK Kondoři Liberec 28.11.2010
82. Sokol pražský - BK Ústí n.L. 28.11.2010
83. BA Sparta - BK Prostějov B 28.11.2010
84.

BK Chomutov

-

Sokol Vyšehrad

28.11.2010
13. kolo
85.

Sokol Vyšehrad

-

Proton Zlín

02.12.2010
86. BK Prostějov B - BK Chomutov 02.12.2010
87. BK Ústí n.L. - BA Sparta 02.12.2010
88. BK Kondoři Liberec - Sokol pražský 02.12.2010
89. BK Opava "B" - Lions J. Hradec 02.12.2010
90. Sokol H. Králové - Slavoj Litoměřice 02.12.2010
91. KARA Trutnov - BC Benešov 02.12.2010
14. kolo
92. Proton Zlín - BC Benešov 05.12.2010
93. KARA Trutnov - Slavoj Litoměřice 05.12.2010
94. Sokol H. Králové - Lions J. Hradec 05.12.2010
95. BK Opava "B" - Sokol pražský 05.12.2010
96. BK Kondoři Liberec - BA Sparta 05.12.2010
97. BK Ústí n.L. - BK Chomutov 05.12.2010
98.

BK Prostějov B

-

Sokol Vyšehrad

05.12.2010
15. kolo
99. BK Prostějov B - Proton Zlín 12.12.2010
100.

Sokol Vyšehrad

-

BK Ústí n.L.

12.12.2010
101. BK Chomutov - BK Kondoři Liberec 12.12.2010
102. BA Sparta - BK Opava "B" 12.12.2010
103. Sokol pražský - Sokol H. Králové 12.12.2010
104. Lions J. Hradec - KARA Trutnov 12.12.2010
105. Slavoj Litoměřice - BC Benešov 12.12.2010
16. kolo
106. Proton Zlín - Slavoj Litoměřice 19.12.2010
107. BC Benešov - Lions J. Hradec 19.12.2010
108. KARA Trutnov - Sokol pražský 19.12.2010
109. Sokol H. Králové - BA Sparta 19.12.2010
110. BK Opava "B" - BK Chomutov 19.12.2010
111.

BK Kondoři Liberec

-

Sokol Vyšehrad

19.12.2010
112. BK Ústí n.L. - BK Prostějov B 19.12.2010
17. kolo
113. BK Ústí n.L. - Proton Zlín 21.12.2010
114. BK Prostějov B - BK Kondoři Liberec 21.12.2010
115.

Sokol Vyšehrad

-

BK Opava "B"

21.12.2010
116. BK Chomutov - Sokol H. Králové 21.12.2010
117. BA Sparta - KARA Trutnov 21.12.2010
118. Sokol pražský - BC Benešov 21.12.2010
119. Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 21.12.2010
18. kolo
120. Proton Zlín - Lions J. Hradec 06.01.2011
121. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 06.01.2011
122. BC Benešov - BA Sparta 06.01.2011
123. KARA Trutnov - BK Chomutov 06.01.2011
124.

Sokol H. Králové

-

Sokol Vyšehrad

06.01.2011
125. BK Opava "B" - BK Prostějov B 06.01.2011
126. BK Kondoři Liberec - BK Ústí n.L. 06.01.2011
19. kolo
127. BK Kondoři Liberec - Proton Zlín 09.01.2011
128. BK Ústí n.L. - BK Opava "B" 09.01.2011
129. BK Prostějov B - Sokol H. Králové 09.01.2011
130.

Sokol Vyšehrad

-

KARA Trutnov

09.01.2011
131. BK Chomutov - BC Benešov 09.01.2011
132. BA Sparta - Slavoj Litoměřice 09.01.2011
133. Sokol pražský - Lions J. Hradec 09.01.2011
20. kolo
134. Proton Zlín - Sokol pražský 16.01.2011
135. Lions J. Hradec - BA Sparta 16.01.2011
136. Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 16.01.2011
137.

BC Benešov

-

Sokol Vyšehrad

16.01.2011
138. KARA Trutnov - BK Prostějov B 16.01.2011
139. Sokol H. Králové - BK Ústí n.L. 16.01.2011
140. BK Opava "B" - BK Kondoři Liberec 16.01.2011
21. kolo
141. BK Opava "B" - Proton Zlín 23.01.2011
142. BK Kondoři Liberec - Sokol H. Králové 23.01.2011
143. BK Ústí n.L. - KARA Trutnov 23.01.2011
144. BK Prostějov B - BC Benešov 23.01.2011
145.

Sokol Vyšehrad

-

Slavoj Litoměřice

23.01.2011
146. BK Chomutov - Lions J. Hradec 23.01.2011
147. BA Sparta - Sokol pražský 23.01.2011
22. kolo
148. Proton Zlín - BA Sparta 30.01.2011
149. Sokol pražský - BK Chomutov 30.01.2011
150.

Lions J. Hradec

-

Sokol Vyšehrad

30.01.2011
151. Slavoj Litoměřice - BK Prostějov B 30.01.2011
152. BC Benešov - BK Ústí n.L. 30.01.2011
153. KARA Trutnov - BK Kondoři Liberec 30.01.2011
154. Sokol H. Králové - BK Opava "B" 30.01.2011
23. kolo
155. Sokol H. Králové - Proton Zlín 06.02.2011
156. BK Opava "B" - KARA Trutnov 06.02.2011
157. BK Kondoři Liberec - BC Benešov 06.02.2011
158. BK Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 06.02.2011
159. BK Prostějov B - Lions J. Hradec 06.02.2011
160.

Sokol Vyšehrad

-

Sokol pražský

06.02.2011
161. BK Chomutov - BA Sparta 06.02.2011
24. kolo
162. Proton Zlín - BK Chomutov 13.02.2011
163.

BA Sparta

-

Sokol Vyšehrad

13.02.2011
164. Sokol pražský - BK Prostějov B 13.02.2011
165. Lions J. Hradec - BK Ústí n.L. 13.02.2011
166. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 13.02.2011
167. BC Benešov - BK Opava "B" 13.02.2011
168. KARA Trutnov - Sokol H. Králové 13.02.2011
25. kolo
169. KARA Trutnov - Proton Zlín 20.02.2011
170. Sokol H. Králové - BC Benešov 20.02.2011
171. BK Opava "B" - Slavoj Litoměřice 20.02.2011
172. BK Kondoři Liberec - Lions J. Hradec 20.02.2011
173. BK Ústí n.L. - Sokol pražský 20.02.2011
174. BK Prostějov B - BA Sparta 20.02.2011
175.

Sokol Vyšehrad

-

BK Chomutov

20.02.2011
26. kolo
176.

Proton Zlín

-

Sokol Vyšehrad

27.02.2011
177. BK Chomutov - BK Prostějov B 27.02.2011
178. BA Sparta - BK Ústí n.L. 27.02.2011
179. Sokol pražský - BK Kondoři Liberec 27.02.2011
180. Lions J. Hradec - BK Opava "B" 27.02.2011
181. Slavoj Litoměřice - Sokol H. Králové 27.02.2011
182. BC Benešov - KARA Trutnov 27.02.2011

 

Ulrych Petr

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode