MUŽI "A" - PREVIEW - Benešov míří za pražským rivalem

20.10.2010 10:10

    Náš tým čeká tuto neděli zápas s týmem, který to nebude mít na Výtoň daleko. Po dálnici D1 dorazí do hlavního města tým Benešova. Doražte si na Výtoň v neděli zpříjemnit víkend pohledným basketbalem.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Náš tým nezažívá lehké časy. V posledních zápasech si připsal již tři porážky v řadě. Naposledy pak v Trutnově 84:62. V tabulce 1.ligy se tak drží zatím na 8.místě. Našemu týmu se přestalo dařit především v druhých poločasech zápasů, kde začíná ztrácet. Hlavní důvodem může být malé zapojení hráčů z lavičky a vyrovnané výkony všech hráčů kádru.

S velkou pravděpodobností do zápasu s Benešovem bude tým vstupovat s kapitánem Lipoldem. (na žádost hráče tento názor pečlivě klepáme na dřevo). V zápase v domácím prostředí se tým trenéra Jaloveckého pokusí protrhnout sérii porážek a bude bojovat o výhru. Přijďte náš tým podpořit.


POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

SOKOL VYŠEHRAD - BC BENEŠOV

24.10.2010 11:00


    ADRESA: VÝTOŇ - aréna

                     rozhodčí: Kuřítka Pavel; Pilný Jiří              komisař: Zemánek Jiří

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU BC BENEŠOV

Týmu Benešova se vstup do sezóny také velmi nevydařil. První výhru si připsal až ve 4 kole v prodloužení proti týmu BA Sparta. V tuto chvíli se nalézá na předposledním místě tabulky. Jejich jedinou výhrou na Spartě zajistil především Moravec svými 18b.

Tým v 2.kole posílil bývalý hráč Nymburka a reprezentace Stanislav Votroubek(9b/z). Nejvíce prostoru od trenéra Grapla dostává zatím kmenový hráči Husar(13b/z); Kubálek(12b/z); Malý(9b/z) a Proskovec(3,4b/z). Benešov posilují také hráči NBL z USK-Praha především Moravec (15b/z). Otázkou je zda nastoupí Tomáš Zídek, který za náš tým hrál na začátku minulé sezóny v NBL než odešel právě do Benešova.

V minulém zápase se Benešov prezentoval velmi dobrým výkonem proti Benešovu. Po nevydařené první čtvrtině srovnali s lídrem soutěže hru a drželi vyrovnaný stav až do konce zápasu. Nejlepším hráčem i střelcem utkání byl Robert Husár s 19 body.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode