MUŽI "A" - PREVIEW - Derby 1.ligy v hale v Žitné ulici

10.11.2010 14:11

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Tým Vyšehradu je před derby rozhodně v lepší pohodě. Na vybojovaný zápas v Litoměřicích (report zde), navázali zlepšeným výkonem na domácí palubovce proti do té doby vedoucímu Jindřichovu Hradci (report zde). V zápas s Hradcem byla k vidění především precizní obranná práce všech hráčů. Borci ze střídačky předvedli bojovný výkon a v poslední čtvrtině se vedlo i v útočné fázi.

Naši hráči jistě budou chtít potvrdit vzrůstající formu a pokračovat ve vítězné sérii i v pražské derby proti tradičnímu soupeři ze Žitné ulice. Pojďte podpořit náš tým a zpříjemnit si páteční večer 1.ligovým basketbalem.

 

 

SOKOL PRAŽSKÝ - SOKOL VYŠEHRAD

12 .11.2010 19:30

ADRESA: Žitná 42, Praha 2

rozhodčí: Linhart Tomáš - Jeřáb Jan  komisař: Buršík Petr;

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU SOKOLA PRAŽSKÉHO

Tým Sokola Pražského vstoupil do soutěže velmi dobře a svou neporazitelnost uhájila až do 6.kola. Po výhrách nad Opavou"B"; Hradcem Králové; Karou Trutnov; Litoměřicemi a v prodloužení nad Benešovem, přišlo vystřízlivění. Pražský rival prohrál postupně s Jindřichovým Hradcem; Zlínem; Spartou a naposledy po zlepšeném výkonu a vyrovnaném zápase s Chomutovem 82:90. Po 9 kole tak má stejnou bilanci jako náš tým 5 výher a 4 porážky.

V týmu dostává prostor spousta mladých hráčů. Bodově se ovšem nejlépe prosazuje zkušený pivotman Jakub Tomas 16b/z. Dalšími střelci je 188cm vysoký Martin Jindra 14b/z, křídelník Petr Kulich 11b/z a další podkošový hráč Brůha Jiří 10b/z. Tým se snaží soustředit především na důslednou obranu a přispívá k tomu i vyrovnanost střídajících hráčů. Tým je hodně nebezpečný především na domácí palubovce.

Za soupeře nejspíš nastoupí také uzdravený Vítek Kučera, který v našem týmu hrál v mládežnické, ale také mužské kategorii.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode