MUŽI "A" - PREVIEW - Na Výtoň dorazí 1.tým tabulky Jindřichův Hradec

03.11.2010 14:44

    Na Výtoň dorazí aktuálně první tým soutěže. Nabídne jistě hodně pohledný basketbal na úrovni NBL. Bude hodně zajímavé sledovat náš tým, jak se s kvalitou soupeře vyrovná. Nenechte si ujít vidět tuto bitvu nedělního 9.kola.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

V minulém kole se po pohledné bitvě podařilo týmu doslova vydřít s odřenými uši výhru v Litoměřicích 90:93pp (REPORT zde). Naši hráči byli velmi šťastní z prolomení serie porážek, přesto ale většina věděla, že i tak nebyl výkon zcela bezchybný. Na výhře měl největší podíl především Jakub Velenský (36b užitečnost 41 a F+ 12). Do obvyklé střelecké pohody se opět dostává Ondřej Lipold (střelba z pole 13/9). Dobrý výkonem při organizaci hry se prezentoval náhradník Adášek a jeho 15min na hřišti zvládl s přehledem. Jako opora na doskoku se opět prezentoval Michal Skořepa. Velkou ztrátou pro tým je zranění kotníku Ctirada Klimánka, který do víkendového duelu určitě nenastoupí.

Největším problémem týmu je zatím bodová produktivita základní pětice a lavičky týmu. Základní pětice nejlepších střelců (Hrubý-Velenský-Klimánek-Skořepa-Lipold) střílí v průměru 72,8b.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS 

 

SOKOL VYŠEHRAD - LIONS J. HRADEC

7.11.2010 11:00

ADRESA: VÝTOŇ - aréna

rozhodčí: Egr Jaroslav - Heinrich David komisař: Dolejší VladimíR

  

PŘEDSTAVENÍ TÝMU LIONS JINDŘICHŮV HRADEC

Lvi z Jindřichova Hradce dorazí na Výtoň jako vedoucí celek 1.ligy mužů. Do čela průběžné tabulky se dostali po minulém kole, kdy zdolali v přímém boji a první příčku tým BK Levharti Chomutov 102:101. Jedinou porážkou lvů tak zůstává porážka v Trutnově od domácí KARY 76:69.

Náš víkendový soupeř pro tuto sezónu mohutně posílil. Se zkušenostmi z NBL přišel z Brna křídelník Šustek a rozehrávač Holanda. Další posilou je mladík Koranda, který v minulé sezóně exceloval v dresu Litoměřic. V týmu se navíc povedlo udržet pivotmany a opory z minulé sezóny Tomance s Prachařem. Posilou budou také písecké a reprezentační opory z kategorie Juniorů Sahan a Švejda.

Jednoznačnou oporou a největší osobností je Jan Tomanec. Populární "Čenda" předvádí prozatím excelentní výkony a s 24,6b/ a 9dosk./z vévodí nejen týmovým, ale také soutěžním statistikám. Daří se také všem posilám Hradce, trojice Šustek-Koranda-Holanda přispívá týmu 10b/z. Jindřicháč má ovšem také nabytou lavičku hráči, kteří dokáží podpořit hru týmu. Například Sahan; Švejda; Eisman; Čech. Tým, který neskrývá své ambice na postup do NBL, vzbuzuje respekt, ale také je důvodem k motivaci pro všechny týmy 1.ligy.

ZÁKLADNÍ SESTAVA: Holanda; Koranda; Šustek; Tomanec; Prachař

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode