MUŽI "A" - PREVIEW - týmová výprava do TRUTNOVA za vítězstvím

13.10.2010 10:43

       Náročný program tří zápasu v 7dnech zakončí náš tým na bouřlivé půdě v Opavě při souboji s rezervním týmem Opavy. Náš tým zatím nepoznal hořkost porážky. V náročném ligovém programu bude ale jistě velmi těžké udržet si neporazitelnost zejména na palubovkách soupeře.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Náš tým zažívá po třech vítězství šňůru dvou porážek. Naposledy strátil domácí neporazitelnost proti týmu Hradce Králové (reportáž zde). V tabulce se Vyšehrad nalézá na 6 příčce se stejnou bilancí jako Trutnov a to 3 vítězství a 2 porážky.

V posledních zápasech se jako nejužitečnější hráč prezentuje především Michal Skořepa (26,7 b/z a 9,7 D/z). Bodově v týmu přispívají dále především Klímánek (15b/z) a Velenský 13b/z. Pořád se málo daří hráčům z lavičky. Velkou ztrátou v posledním zápase byla pro tým neúčast kapitána Lipolda. Jeho start v nedělním utkání je stále nejistý.

Do Trutnova pojedou hráči pokusit se přerušit šňůru porážek. Proti silnému týmu KARY to nebude ovšem vůbec lehký úkol.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS 

 

KARA TRUTNOV - SOKOL VYŠEHRAD

17.10.2010 15:00


ADRESA: ZŠ Komenského; Komenského 399, Trutnov

rozhodčí: Hruša Petr; Šafařík Michal komisař: Kyjovský PaveL

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU KARY TRUTNOV

Tým KARY si na úvod sezóny poradil s Litoměřicemi 54:68, následně překvapil v zápase s Jindřichovým Hradcem 76:69. Následně ovšem padli na palubovce Sokolu Pražského 86:65. Domácí fanoušky si udobřili v duelu se Spartou 87:101. V posledním zápase ovšem vysoko podlehli zatím suverénovi soutěže z Chomutova 87:101. KARA se zatím prezentuje velmi týmovým pojetím a spousta hráčů přispívá bodově v zápase. Jedním z lídrů týmů je Lukouš Houser (13,2 b/z) a také rozehrávač Ladislav Malý (10 b/z) a Hlaváček (10 b/z). Velmi nepředvídatelný je výkon střelce Vorlíčka, který střídá velké výkony se slabšími zápasy. Otázkou také bude, zda tým posílí hostující hráči z Kolína Zachrla a Hubálek.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode