MUŽI A - PREVIEW - Výprava do Litoměřic za vítězstvím

28.10.2010 17:34

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Tým Vyšehradu již nutně potřebuje zabrat a připsat si vítězství. K prolomení výsledkové krize vede jedině cesta bojovnosti a nasazení. Hráči si tréninkový týden zpestřili středeční výhrou v 2.kole poháru nad týmem MEDICÍNY 110:66. Nezbývá než udržet v týmu vítěznou náladu. Do Litoměřic by tým měl vyrazit v plné sestavě. Otázkou je především sestavení hráčů lavičky. Doufáme, že bude mít trenér Jalovecký šťastnou ruku a v týmu se prosadí více hráčů než jen borci základní pětky.

 

SLAVOJ BK LITOMĚŘICE - SOKOL VYŠEHRAD

31 .10.2010 15:00

ADRESA: U Stadiónu 4, Litoměřice

rozhodčí: Kučera Stanislav - Votroubek Jaromír komisař: Opava Josef;

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU LITOMĚŘIC

Tým Slavoje je zatím jedním z překvapení soutěže. Tým pod vedením pana Šotnara vyhlásil před sezónou především boj o záchranu soutěže a hru s mladými hráči. Zápasy Litoměřic jsou, až na dvě vysoké prohry s Jindřichovým Hradcem a Chomutovem, velmi vyrovnané. V zápasech se Spartou, Benešovem a Zlínem si navíc tým připsal výhru a tak zatím drží velmi slušné 10.místo v tabulce.

Hlavní postavou týmu je především zkušený pivotman Petr Krupka, který týmu příspívá 22b/z a 9doskoky. Jeho forma se naplno ukázala především v minulém kole na palubovce Chomutova, kde zaznamenal zatím své bodové maximum 30b. Navíc je schopen ohrozit koš i z trojkového oblouku. Rozehrávku má na starosti syn trenéra Michal Šotnar, který hostuje do týmu z USK Praha. Jeho průměrných 17b/z, ale především 7asistencí má velký vliv na hru týmu. V posledním zápase se mu však příliš nedařilo. Michala navíc trápí i nemoc a v tuto chvíli je léčen antibiotiky a neni jisté jestli do nedělního zápasu nastoupí. Posledním hráčem, kterého je nutné zmínit, je křídelník Jan Štěpánek. Rychlé křídlo, které má zatím nevyrovnané výkony, uvidíme jak se prosadí v nedělním zápase

Zápas budete moct sledovat v online vysílání na stránkách čbf. Držte palce našim hráčům.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode