MUŽI "A" - REPORT - derby přineslo jasnou výhru hostů

07.02.2011 11:34

    Tým mužů se v neděli ráno pustil v pražském derby proti svému tradičnímu soupeři z Žitné ulice. Po skončení zápasu bohužel nemohl slavit vítězství navíc jeho soupeři v tabulce si připisovali vítězství a tak se posouvá na 7.místo v tabulce.

MUŽI "A" - SOKOL VYŠEHRAD : SOKOL PRAŽSKÝ  77:91 (19:29;22:25;22:19;14:28)

KOMENTÁŘ: Náš tým se měl snahu soustředit hned v úvodu zápasu na soustředěnou obranu. Plány našich hráčů nabourala hned v prvních minutách přesná střelba soupeře z tříbodové hranice. Během prvních tří minut vsítili bratři sokolové tři přesné trojkové pokusy a vytvořili si tak náskok 4:13. Soupeř měl nad námi převahu a těžil z velmi dobré úspěšnosti střelby. Až ke konci první kvarty se nám povedlo chytit a povedlo se nám trochu stáhnout náskok soupeře. Přesto bylo 29b v první čtvrtině opravdu extrémní číslo. V druhé kvartě se hra vyrovnala. Začalo se nám více dařit v útoku a uspělo pár našich kombinací. Přesto se do poločasu soupeř dostal do 13b vedení. A to jsme ještě několik bodů stáhli. Velký problém nám začali dělat podkošový hráči soupeře, především silově hrající Tomas. Ve třetí čtvrtině se povedlo zlepšit obranu a soupeř se již tak lehce neprosazoval. Vždy když se nám však povedlo skóre stáhnout, tak si ho hosté opět vybudovali. Před poslední kvartou byl náskok opět dvouciferný, přesto nás ve hře držela především přesná střelba trestných hodů. V poslední čtvrtině utrhl zápas pro sebe hostující celek. Přestože se náš tým poprvé trefil za 3b (14/1), po šňůře 0:15 pro Pražák nebylo o vítězi pochyb. Po zbytek zápasu dostali příležitost náhradníci obou družstev a došlo ještě k menší korekci skóre, ale zápas se v podstatě pouze dohrával.

Největší rozdíl byl pod košem, kde domácím chyběl Skořepa. Po porážce se náš tým posouvá v tabulce na 7.místo do napěchovaného středu tabulky a tři zápasy před koncem základní části pořád nemá jistotu postupu do play-off. Navíc bude potřebovat vzpomenout na dobré výkony, protože ho čekají velmi těžké zápasy se Spartou; Chomutovem a Zlínem.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Šmůla Marek 19, Klimánek Ctirad 12, Lipold Ondřej 11, Hrubý Martin 9(1), Skokánek Jiří 7, Dvořák Martin 6, Široký Jan 4, Velenský Jakub 4, Šmůla Petr 3, Sedláček Jan 2

SOKOL PRAŽSKÝ:  Tomas Jakub 28(1), Kulich Petr 16(2), Vyoral Tomáš 10(2), Vondráček Tomáš 9(2), Jindra Martin 8(2), Chotaš Martin 5, Kejmar Jiří 5, Vansa Miroslav 5(1), Brůha Jiří 4, Treml Petr 1

Fauly: 31:46 TH: 36/32:26/17  trojky 1:10 Rozhodčí:  Baudyš Petr - Pilný Jiří

TECHNICHÍ ZÁPIS

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode