MUŽI "A" - REPORT - Jindřichův Hradec stále drží neporazitelnost

16.10.2011 19:00

REPORT

    V 6. kole čekal na muže těžký soupeř. Dosud neporažený Jidřichův Hradec. Do zápasu již nastoupily nové posily z Plzně - Václav Honomichl a Ladislav Pecka. Bohužel ani oni nedokázali zabránit prohře.

    Hned úvod zápasu patřil hostům, kteří spustili na Výtoni opravdu skvělou obranu a my se na každý koš strašlivě nadřeli. Náš tým nastoupil se základní sestavou Skořepa, Lipold, Mařík, Hrubý a Široký. Hosté ovšem do hry poslali základní pětici na úrovni NBL Tomanec, Norwa, Zachla, Šustek a Kysela. Především Zachrla nám dal v útoku velmi zabrat a nastřílel 12b za první kvartu. V obraně nám dělal velké problémy především Norwa. Z lavičky velmi rychle zasáhli do hry posily z týmu Plzně Honomichl a Pecka. Však ani jim se nedařilo vyrovnat se s rychlostí a silou Jindřichohradeckého týmu.

    Po první čtvrtině získali hosté jistotu v podobě 15b náskoku a dovolili si i vystřídat. Tento fakt jenom zdánlivě vyrovnal průběh hry. V závěru poločasu však především díky Michalu Norwovi zaznamenal soupeř 11b šňůru a bylo takřka po zápase. V druhé půlce jsme se přeci jenom začali lépe prosazovat v útoku. Zabránit debaklu se ovšem nepovedlo především kvůli poslední čtvrtině, kde už se pouze dohrávalo za rozhodnutého stavu.

    Nemá smysl se porážkou příliš zabývat. Tým Jindřichova Hradce bude tento rok jen obtížně hledat přemožitele. Náš tým se naopak musí soustředit na další zápas v Trutnově a určitě se pokusí o výhru a nastartování lepších výsledků.

    SOKOL VYŠEHRAD vs. BK LIONS JINDŘICHŮV HRADEC  44:87 (7:23 20:44 39:71)

Střelci Sokol Vyšehrad: Honomichl Václav 11, Hrubý Martin 10, Mařík Lukáš 6, Skořepa Michal 6, Pecka Ladislav 5, Kudláček Kamil 4, Skokánek Jiří 2, Adášek Dominik 0, Dvořák Martin 0, Lipold Ondřej 0, Rozkot Miroslav 0, Široký Jan 0

Střelci BK Lions Jindřichův Hradec: Zachrla Roman 19, Norwa Michal 15, Kysela Jiří 12, Tomanec Jan 10, Eisman Erik 9, Čech Jan 7, Melski Adrian 7, Koranda Jan 5, Klimeš Martin 3, Hron Patrik 0, Studený Vojtěch 0, Šustek Tomáš 0

Střelba 3b.: 13/2 : 24/5

Střelba 2b.: 26/10 : 49/29

TH: 26/18 : 22/14

Doskoky: 20 : 43

Fauly: 19 : 21

Rozhodčí: Benda Tomáš, Znamínko Petr

Komisař: Schödlbauer Jan

Technický zápis -  Video přenos - Komentář hostů

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode