MUŽI "A" - REPORT - Lvi z Jindřichova Hradce byli na nás moc mlsní

02.02.2011 18:19

    Tým mužů se v páteční podvečer vydal na horkou palubovku Jindřichova Hradce, ze které se body nevozí snadno. I tak byl náš tým plný sebevědomí. Přes porážku na jihu Čech se tým trenéra Jaloveckého drží na 5. místě tabulky.

MUŽI "A" - LIONS JIN. HRADEC : SOKOL VYŠEHRAD  103:73 (24:20;28:14;24:18;27:21)

KOMENTÁŘ: Zápas proti aktuálně druhému celku soutěže byl pro náš tým po dobrých výsledcích v posledních zápasech velkou výzvou. A tak se v pátek v podvečer tým vydal do Jindřichova Hradce s velkou motivací zopakovat překvapivou výhru proti favoritovi z domácího prostředí. Úvod zápasu přinesl vyrovnanou bitvu a změny vedení ze strany na stranu. Již v první čtvrtině se však ukázala výborná forma domácích pivotmanů Prachaře a Tomance. Naše hra dosáhla trhlin v druhé čtvrtině, kdy s problémy s fauly neřídil naší hru Jakub Velenský. Soupeř začal velmi dobře bránit a trestat naší hru z rychlých protiútoků. Naopak našim hráčům se nedařilo proti důsledné obraně soupeře. Až do poločasu se nám náskok Hradce nepovedlo stáhnout, a tak jsme šli do šaten s 14b mankem. Po poločase se naši hráči snažili s vývojem utkání něco udělat a díky košům Klimánka hned v úvodu stáhli trochu náskok. Poté ale přišla rozhodující pětiminutovka kdy domácí rozhodly zápas ve svůj prospěch. Sérií 16:2 navýšili svůj náskok na 30b a o vítězi v tuto chvíli nebyl pochyb. Našemu týmu se proti náhradníkům soupeře podařilo ještě mírně stáhnout náskok, ale nakonec se domácí dočkali stovky a navíc jejich mladíci udrželi 30b náskok.

Největší rozdíl obou týmů byl v počtu ztrát a doskoků. Domácí hráli velmi soustředěně a během celého zápasu ztratili pouze 2míče proti našim 15ti ztrátám. I na doskoku byli soupeřovi podkošový hráči agresivnější a duo Tomanec-Prachař doskočilo o 9 míčů v útoku více.

komentář (trenér Jin. Hradce): "Naše zápasy doma a venku jsou poslední dobou jako den a noc. Nemastný, neslaný výkon na hřišti soupeře vystřídá během pár dní velmi pěkné a kvalitní představení před domácími diváky. Hráli jsme poměrně agresivně v obraně a produktivně v útoku. Tradičně dobré máme doskakování pod oběma koši. Zápas splnil i to, že se minutáž rozložila na všech 12 hráčů"

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Lipold Ondřej 14, Šmůla Marek (2), Velenský Jakub 12(1), Skořepa Michal 9, Klimánek Ctirad 7, Rozkot Miroslav 5(1), Hrubý Martin 3(1), Skokánek Jiří 3(1), Široký Jan 3(1), Böttger Dominik 2, Sedláček Jan 2, Šmůla Petr 1

JIN. HRADEC:  Tomanec Jan 27(1), Prachař Ivo 16, Šustek Tomáš 13(3), Švejda Jan 11(1), Čech Jan 8, Eisman Erik 8, Sismilich Vladimír 6, Melski Adrian 5(1), Koranda Jan 4, Hron Patrik 2, Sahan Filip 2, Pícha Pavel 1

Fauly: 41:31 TH: 20/15:35/28  trojky 6:7 Rozhodčí:  Galajda Václav - Hanuš Václav

TECHNICHÍ ZÁPIS

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode