MUŽI "A" - REPORT - Serie porážek nekončí

25.10.2010 20:03

O víkendu přivítali naši muži celek Benešova. Středočeské derby ukořistil až v závěru hostující celek a náš tým tak prodloužil serii prážek. Doufáme , že se tím zároveň zvedne odhodlání tuto nešťastnou serii zlomit již v následujícím utkání na palubovce Litoměřic.

 

MUŽI "A"   SOKOL VYŠEHRAD : BC BENEŠOV 79:83 (25:18;19:22;24:23;11:20)

Komentář: Bude doplněn

Body:

SOKOL VYŠEHRAD:  Velenský Jakub 17(1), Skořepa Michal 16(2), Hrubý Martin 14(3), Klimánek Ctirad 12, Lipold Ondřej 12, Skokánek Jiří 5, Široký Jan 2, Hájek Martin 1
BC BENEŠOV: Husár Róbert 26, Votroubek Stanislav 19(5), Malý Jakub 13(1), Kubálek Pavel 8(2), Moravec Luboš 8, Maštálka Jan 4, Proskovec Ondřej 3(1), Hartman Jan 2

Technický zápis

Fauly: 18:26 TH: 29/21 : 18/16 trojky 6:9 Rozhodčí: Kuřitka Pavel - Pilný Jiří

 

HODNOCENÍ (Skořepa Michal): 

Vyšehrad vs Benešov....čtvrtá prohra v řadě.

        "Je složité hodnotit řadu porážek...o to je to horší, když jsem součástí týmu, který se v takovéto situaci nachází. Proto zkusím říct svůj názor. Předně si myslím, že prohrát po boji a po maximálním výkonu není žádná ostuda. Jenže v této situaci se bohužel nenacházíme. Maximální výkon se myslí od každého hráče, protože každý hráč v týmu má svou úlohu a každý hráč by ji měl plnit na 100 procent. Nějaký rok mám odehranej, ale poslední dobou se objevuje nešvar v podobě uspokojení se ze situací, ve které se hráč nachází. Myslím tím, že chybí taková ta rivalita být lepší než můj spoluhráč a dokázat to trenérovi právě na tom hřišti. Na Vyšehradě jsem třetím rokem. První rok se vyhrála první liga. Jenže mi nebyly basketbalově lepší než Chomutov v play off, než Plzeň ve finále, ale tu vůli vyhrát tu jsem už dlouho u nikoho neviděl. Byla fantastická a byla u každého hráče. Druhým rokem se rozhodlo, že se bude hrát NBL. Kromě zkušeností, kteří hráči v této soutěži nabrali, přišel ovšem jeden problém. Úplně se vytratila vůle jít za vítězstvím za každou cenu a v každé situaci. A nastalo období uspokojení se sami se sebou. Spousta mých spoluhráčů dosáhla svého, zahrála si NBL s celkem velkou minutáží. Teď tu je moje třetí sezona. Dle mého názoru zahájena kvalitní přípravou a kvalitními tréninky. Jenže je tu jedna věc, co v týmu postrádám, tu vůli. Vůli jít za každou cenu za vítězstvím, vůli být lepší než můj spoluhráč a hlavně vůli něco v tom sportu dokázat.
        V tomto týmu to je, jen každý sám si to musí v sobě srovnat a společně zas vrátit Vyšehrad kam patří, tzn. do předních pozic."

 

FOTOGRAFIE - fotogalerie

 

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode