MUŽI "A" - REPORT - V Trutnově se tým držel pouze do poločasu

18.10.2010 11:48

K prolomení nepříznivé serie dvou proher v řadě se vydali naši hráči na palubovku Trutnova. Na sever vyrazil tým s odhodláním a s bojovnou náladou. Na výhru to bohužel nestačilo a v zápase se radovali domácí

MUŽI "A" KARA TRUTNOV : SOKOL VYŠEHRAD 84:62 (21:23;19:16;24:11;20:11)

Komentář: Úvod do zápasu vyšel lépe domácím. KARA velmi brzy vedla 9:4. Náš tým ovšem srovnal stav a šel dokonce do vedení 10:13. Zbytek poločasu byl velmi vyrovnaný a střídali se bodové šňůry obou týmů. Do šaten se šlo za téměř srovnaného stavu. V druhém poločase domácí zagresivnili obranu a těžili z rychlých protiútoků. Zdvojování naší rozehrávky nám dělalo našemu útoku velký problém a postupné navyšování náskoku nás sráželo čím dál níž. V poslední čtvrtině již domácí spíše kontrolovali vývoj zápasu a i díky 7trojkovým střelám zaslouženě ovládly zápas.

Domácí nastoupili s novou posilou z NBL Kolínským Romanem Zachrlou. Ten společně s Jiřím Vorlíčkem byli hlavní tahouni svého týmu. Našemu týmu opět chyběl Ondřej Lipold, jeho zranění se již ale lepší. Hlavními tahouny týmu byli opět Skořepa, Klimánek a Velenský. Této trojici se ale v druhém poločase příliš nedařilo. Bodově se ještě přidali především Hrubý a ve druhém poločase i pivotman Bottger. První zkušenost s ligou mužů si odbyl Martin Lukšík.

BODY:

SOKOL VYŠEHRAD: Klimánek Ctirad 15, Skořepa Michal 11(1), Velenský Jakub 11, Böttger Dominik 8, Hrubý Martin 7(1), Adášek Dominik 3, Dvořák Martin 3(1), Rozkot Miroslav 2, Široký Jan 2
KARA Trutnov: Vorlíček Jiří 19(4), Zachrla Roman 19(3), Hlaváček Dušan 14, Malý Ladislav 12, Malík Jan 10(1), Rychtera Radek 6, Slezák Michal 3(1), Sarpong David 1

Technický zápis

Fauly: 21:18 TH: 18/13 : 22/15 trojky 9:3 Rozhodčí: Hrůša Petr - Šafařík Michal

KOMENTÁŘE:

Dušan Hlaváček, kapitán Trutnova: „V první půli jsme dostali hodně laciných košů z rychlých protiútoků, nedali jsme několik jasných košů. Po přestávce jsme se chytili, více koncentrovali na hru. Vyšehrad už potom v závěru rezignoval. Máme čtyři vítězství, přitom jsme hráli se silnými soupeři. Teď nás čekají některé duely s papírově slabšími týmy, měli bychom nasbírat ještě víc výher. Navíc si teď začínáme věřit. Do play-off patříme, doufám, že letos nám to vyjde.“

Lukáš Plašil, trenér Kary Trutnov:
„Byli jsme lepší a vyhráli zaslouženě. Samozřejmě nám hodně pomohla přítomnost Romana Zachrly, který má výborné načasování na doskoku a má výborné trojky. Po šesti odehraných kolech máme čtyři výhry, s tím jsme spokojení. Díky dnešní výhře jsme se udrželi v horní polovině tabulky, kde se chceme usídlit dlouhodobě.“

NAPSALI O NÁS

 

6.kolo

  • PROTON ZLÍN - KONDOŘÍ LIBEREC 72:55
  • BC BENEŠOV - LEVHARTI CHOMUTOV 74:79
  • BK OPAVA "B" - BK ÚSTÍ NAD LABEM 89:64
  • SOKOL H. KRÁLOVÉ - BK PROSTĚJOV "B" 91:73
  • SLAVOJ LITOMĚŘICE - BA SPARTA 84:81pp


POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

SOKOL VYŠEHRAD - BC BENEŠOV

24.10.2010 11:00


    ADRESA: VÝTOŇ - aréna

                     rozhodčí: Kuřítka Pavel; Pilný Jiří komisař: Zemánek Jiří

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode