MUŽI "A" - REPORT - Vyloupení Sokola Pražského

29.11.2011 09:32

REPORT

Další kolo 1.ligy mužů mělo příchuť pražského derby. Papírovým soupeřem byl domácí Sokol Pražský. To ovšem neplatilo na hřišti, již od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

V minulém týdnu to byla ji druhá výhra v hale v Žitné. Souboj "B" týmu vyzněl také lépe pro Vyšehrad.

 

SOKOL PRAŽSKÝ vs. SOKOL VYŠEHRAD  73:85 (19:21 27:40 48:65)

    Zápas začal náš tým se základní sestavou Široký, Skokánek, Hrubý, Dvořák a Skořepa. V úvodu jsme střídali pohledné akce s nepozornostmi v obraně i tak jsme si vytvořili 6b náskok. Toto manko však domácí rychle do konce kvarty stáhli a drželi se na dostřel. Nástup do druhé čtvrtiny se nám ovšem povedl na výbornou. Sérií 2:17 jsme se dostali do vedení, které si udrželi až do přestávky. Po třech koších na začátku druhé poloviny jsme se opět rozjeli a další bodovou sérií 4:15 si opět upevnili svůj náskok. Náskok jsme si pečlivě udržovali především dobrou obranou, kdy jsme soupeři nenechali jedinou lehkou pozici pro střelbu. Ještě 4minuty do konce zápasu byl náš náskok 22b. Poté naše hra polevila, především v útoku jsme se dopustili několika ztrát. Domácí zagresivnili obranu, což se jim celý zápas nedařilo, a vytvořili si svojí 11b šňůru. Zbytek náskoku ovšem zůstal na naší straně stejně jako 2b za výhru do tabulky 1.ligy mužů.

    Zápas bylo nejen soubojem tradičních rivalů 1.ligy mužů, ale také soubojem s trenérem Radkem Tremlem, který ještě minulý rok trénoval mládež v našem klubu. Navíc na strašně Sokola Pražského nastoupili odchovanci Vyšehradu Kučera a Bernáth. Domácí připravila o výhru především tragická střelba šestek (46%) a také úspěšnost dvojek. Na doskoku ovšem náš tým soupeř předčil, především díky stabilně skvěle hrajícím Tomasovi (22b 14doskoků). Za náš tým bodově explodoval především Kamil Říha (13/10 za 2b). Ladislav Pecka si připsal 15 doskoků a společně se Skořepou a se zlepšujícím se Dvořákem drželi náš tým pod košem.

Petr Ulrych (vedoucí týmu)  "Výhra v zápase je pro nás především velmi důležitý doping v tabulce 1.ligy, který budeme chtít potvrdit hned v dalším zápase s týmem BA Sparta v pátek na domácí palubovce"

 

Body Sokol Vyšehrad:  Říha Kamil 26, Honomichl Václav 13, Pecka Ladislav 12, Dvořák Martin 10, Kudláček Kamil 10, Skořepa Michal 6, Hrubý Martin 2, Mařík Lukáš 2, Rozkot Miroslav 2, Skokánek Jiří 2, Adášek Dominik 0, Široký Jan 0

Body Sokol Pražský: Tomas Jakub 22, Kučera Vít 11, Bernáth Michal 8, Jindra Martin 7, Nekolný Jan 6, Brůha Jiří 4, Zavadil Jakub 4, Reimer Tomáš 3, Brix Jan 2, Mastný Martin 2, Poche Adam 2, Vondráček Tomáš 2

Střelba 3b.: 15/2 : 11/1

Střelba 2b.: 67/27 : 57/31   

TH: 28/13 : 25/20  

Doskoky: 51 : 40 

Fauly: 22 : 26

Rozhodčí: Milata Rostislav, Linhart Tomáš

Komisař: Polónyová Zuzana

Hala: Sokol Pražský, Praha 2

TECHNICKÝ ZÁPIS - VIDEO PŘENOS
 

Ostatní výsledky 12.kola

BA Sparta - BK Opava "B" 88:77

BC Benešov - BK Prostějov "B" 61:96

BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 75:65

AŠ Mladá Boleslav - BK Kladno 72:81

Proton Zlín - KARA Trutnov 86:81

Sokol Hradec Králové - BK Lions Jindřichův Hradec 70:92

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode