MUŽI "A" - REPORTÁŽ - nepodařený výjezd do OPAVY

04.10.2010 09:59

    Skoro 400km vzdálená destinace 1.ligy čekala na naše hráče v sobotním duelu s Opavou. Velmi nepříjemné cestování a další zmatky a chyby ve hře samotné přinesli první prohru našeho týmu v sezóně.

MUŽI "A" BK OPAVA : SOKOL VYŠEHRAD 82:60 (19:14;23:22;18:18;22:6)

Komentář: Zápas s velmi nebezpečnou Opavou, která bude nejspíš po celou sezónu ve své domácí hale velmi nebezpečná, pro nás nezačal dobře. Hned v úvodu utkání se soupeř pustil do vedení a byl jen těžko k ubránění. První poločas velmi znepříjemňoval hru našim klíčovým hráčům. Přesto se naši hráči drželi na dostřel a podařilo se nám hru srovnat. Ve třetí čtvrtině jsme využili polevení soustředění Opavských hráčů a přiblížili se na dostřel 6bodů. V poslední čtvrtině již naši hráči nenašli síly na obrat. Po velmi hloupé technické chybě Petra Šmouly se nám už nepodařilo se do zápasu vrátit a domácí si užili navýšení skóre a zaslouženě vyhráli.

Další zranění potkalo našeho kapitána Ondřeje Lipolda(kotník). A Ctirada Klimánka rozhodila ztráta dresu. Prostě a jednoduše dlouhá výprava do Opavy nám pekelně zhořkla a budeme se snažit vylepšit si náladu doma proti Hradci Králové.

BODY:

SOKOL VYŠEHRAD: Hrubý a Velenský 14, Lipold 12 - BUDOU DOPLNĚNY (technický zápis nezveřejňen)
KONDOŘI LIBEREC:  Dihel Jiří 23, Hutňan 20, Ihring Michal 13, Dihel Robert 7, Vlček 5, Strnisko 4, Kovář 4, Filip 4, Klečka 2

Technický zápis nebyl zveřejněn

Fauly: 22:24 TH: 32/24 : 27/18 trojky 10:4 Rozhodčí: Holubek Tomáš - Rektořík Milan

KOMENTÁŘE:

MARTIN HRUBÝ: "Nejvzdálenější cesta na zápas první ligy do Opavy na nás čekala hned záhy po vybojovaném vítězství proti Liberci. Ovšem dlouhé cestování, opomenutí dresu, jednoho z klíčových hráčů a nefunkční tabule, to našim hráčům neulehčili. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme prohrávali o 6 bodů, jsme se zvedli a šli jsme dokonce do vedení. Poté jsme neproměnili jasné podkošové situace a Opava i díky hloupé technické chybě se dostala do rozhodujícího náskoku, který si již nenechala vzít a nakonec dokráčela až k velice jednoduché výhře"

PETR CZUDEK (trenér domácích): "Zápas jsme měli pod kontrolou, snad jen jeden úsek ve třetím dějství nám trochu utekl, ale znovu jsme se zkoncentrovali. Dokázali jsme díky dobré obraně eliminovat Velenského a Skořepu, na nichž je hra soupeře postavena. Kluci plnili do posledního detailu mé taktické pokyny. Konečně se nám dařilo proměňovat také šestky. Musím všechny pochválit za předvedený výkon."


POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

SOKOL VYŠEHRAD - SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

10.10.2010 16:00


    ADRESA: VÝTOŇ - aréna

                     rozhodčí: Benda Tomáš, Šafařík Michal komisař: Matějček Josef

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode