MUŽI "A" - REPORTÁŽ z domácího zápasu s HRADCEM

13.10.2010 13:02

Druhá nejvyšší soutěž pokračuje ve svém víkendovém tempu. Tentokrát nás čekal celek Hradce Králové plný mladých hráčů.

 

MUŽI "A" SOKOL VYŠEHRAD : SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 77:91 (15:12;29:28;9:24;24:27)

Komentář: Po neúspěšné misi do Opavy, si muži chtěli spravit chuť na celku z krajského města Hradce Králové. Úkol to však nebyl lehký, v hradeckém dresu nastupuje hned několik zástupců z Mattoni NBL. První poločas se hrálo vyrovnané utkání, v dresu Hradce se prosazovala pivotmanská dvojce Kiršbaum a Synáček, která sbírala důležité doskoky a když postupně podpořil jejich snahu z dálky Macela (trojky 8/6), nebylo co řešit a Hradec si odvezl zaslouženou výhru. V domácím dresu předvedl opět slušný výkon Skořepa.

Zápas mluvil do poločasu prá náš tým. Po přestávce se Hradečtí pustili do otočení stavu a zaskočili náš tým. Nám se v tomto hracím období povedlo nastřílet pouze 9b. a výrazně jsme si zkomplikovali pozici v zápase. V poslední čtvrtině si soupeř skóre uhlídal a nepomohla ani přesná střela za 3 body 16/7.

SOKOL VYŠEHRAD: Skořepa Michal 32(4), Klimánek Ctirad 17(2), Velenský Jakub 10, Hrubý Martin 7(1), Hájek Martin 3, Rozkot Miroslav 2, Skokánek Jiří 2, Široký Jan 2, Šmůla Petr 2
SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ: Macela 24(6); Peterka 0. 21(1); Synáček 18(1); Kiršbaun 11(1); Votava 6; Peterka A. Jirásek 4; Heřman 2

 

Fauly: 24:??TH: 21/16 trojky 7:9 Rozhodčí: Benda Tomáš - Šafařík Michal

KOMENTÁŘE:

Tomáš Kiršbaun (pivotma Hradce): „Věděli jsme, že nás čeká velice těžké utkání. V přípravném zápase v září jsme dokázali na Vyšehradě vyhrát a to nám dodalo důležité sebevědomí před tímto zápasem. První poločas byl vyrovnaný, největší problém jsme měli hlavně s Michalem Skořepou, který se prosazoval jak z pod koše, tak velmi dobře střílel z dálky. V druhé půli jsme zkvalitnili obranu a začali hrát daleko agresivněji. Také nám padlo několik trojek, tím jsme domácím odskočili a zápas pak v klidu dohráli,“

 

Napsali o nás:

 

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS 

 

KARA TRUTNOV - SOKOL VYŠEHRAD

17.10.2010 15:00


ADRESA: ZŠ Komenského; Komenského 399, Trutnov

rozhodčí: Hruša Petr; Šafařík Michal komisař: Kyjovský PaveL

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode