MUŽI "A" - REPORT - Výhra nepřišla ani v Hradci

10.10.2011 11:00

REPORT

"A" Tým cestoval v 5.kole na půdu Sokola Hradec Králové. Ovšem ani tento zápas nepřinesl výhru. S bilancí 1 výhra, 4 prohry jsou muži až na 10. místě.

    Do zápasu nastoupil již také Lukáš Mařík, který tuto sezónu opět hostuje do týmu NBL Plzně, kde ovšem nedostává příliš prostoru. I díky jeho hře nezačal zápas pro naše hráče špatně. S mladým, ale přesto již zkušeným týmem jsme drželi krok a vývoj skóre byl vyrovnaný. První čtvrtinu jsme nevyhráli pouze kvůli trojce v poslední vteřině z ruky Petra Andrese. I druhé hrací období se odehrávalo ve vyrovnaném duchu a domácí šli do šatny pouze se 4b náskokem. I po přestávce naši hráči bojovali a ještě ve třetí minutě srovnávali stav na 46:46. Poté ale již diktovali hru domácí. Několika šestkami a díky bodové šňůře si vytvořili 15b vedení do poslední čtvrtiny. Naši hráči se dostali pod tlak, pokusili se otočit zápas zónovou obranou. Bohužel soupeř měl tento den dobře seřízená mířidla a trojkovou smrští na začátku čtvrté kvarty rozhodl o osudu zápasu.

Martin Hrubý: "S těžkým soupeřem, který ale byl rozhodně k poražení jsme hráli vyrovnaně až do druhé půle třetí čtvrtiny, ve které nám domácí utekli hlavně díky množství trestných hodů, které házeli. Nutno dodat, že rozdíl faulů do 9. min 3. čtvrtiny byl 9:0. Ve 4. čtvrtině se domácí díky úspěšným trojkám dostali až do 20 ti bodového vedení, které v pohodě udrželi až do konce utkání a zaslouženě vyhráli. Musíme se pořádně přes týden potrénovat a připravit se na těžké utkání s favoritem z Jindřichova Hradce, který zavítá v pátek na naší palubovku."

SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ vs. SOKOL VYŠEHRAD  87:65 (24:22 43:39 65:50)

Střelci Sokol Hradec Králové: Peterka Ondřej 18, Špaček Jan 18, Synáček Vojtěch 13, Peterka Martin 11, Kiršbaum Tomáš 8, Tomáš Vladimír 6, Andres Petr 5, Mahler Tomáš 4, Švandrlík Libor 4, Macela Tomáš 0

Střelci Sokol Vyšehrad: Mařík Lukáš 16, Široký Jan 12, Lipold Ondřej 10, Adášek Dominik 8, Kudláček Kamil 7, Dvořák Martin 4, Sedláček Jan 3, Skořepa Michal 3, Hrubý Martin 2, Pavlík Vojtěch 0, Rozkot Miroslav 0. Skokánek Jiří 0

Střelba 3b.: 17/9 : 18/6

Střelba 2b.: 45/22 : 41/19

TH: 19/16 : 14/9

Doskoky: 34:21

Fauly: 19:18

Rozhodčí: Šafařík Michal, Hecl Jan

Komisař: Bruna Karel

Technický zápis - Video přenos - Komentář domácích

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode