MUŽI - ČESKÝ POHÁR - Startujeme na palubovce Vysoké nad Labem

14.11.2018 11:03

Netradičně ve středu odehraje "A" tým mužů své další utkání. Tentokrát v rámci Českého poháru, kdy vyrážíme na palubovku druholigového týmu BK Napos Vysoká nad Labem.

 

O SOUTĚŽI

Český pohár v basketbale mužů je česká basketbalová soutěž, zastávající funkci národního poháru. Je v něm uplatněn k.o. vyřazovací systém. Soutěž byla založena v roce 1993. Pořadatelem je Česká basketbalová federace. Do soutěže se může přihlásit prakticky jakýkoliv tým. Střetávají se zde týmy z krajského Přeboru, 2.ligy , 1.ligy a Kooperativa NBL.

 

NÁŠ TÝM

Na utkání odjíždí nás tým ve značně osekané sestavě. Zranění zůstávají Miroslav Večeřa (vazy v kotníku) a Cyriac Ernest Effenga (kotník), navíc se k nim přidal Luka Jovanovič (svalové zranění). Pracovní povinnosti mají Aleš Chán, Miroslav Rozkot. Školní povinnosti v zahraničí si plní Jan Přibyl a Jan Kadlčík.

 

Lukáš Vrťátko (křídlo SV)

Čeká nás první zápas Českého poháru, ve kterém změříme síly s druholigovým celkem z Vysoké nad Labem. V tomto týmu hrají hráči, kteří mají zkušenosti s 1.ligou, ale i Kooperativa NBL. Vysoká momentálně vede ve své skupině a hraje se v jejich domácím prostředí, proto očekávám zajímavý zápas. Věřím, že vyhrajeme a spravíme si chuť po předchozích nezdarech v naší soutěži.

 
PŘEDSTAVUJEME - BK NAPOS VYSOKÁ LABEM
Náš soupeř byl nasazený do 3.kola ČP ve kterém zdolal mladý tým - BK Kondoři Liberec.  I 4. kolo bylo v režii Vysoké, tentokrát výrazná výhra nad BA Lynx Liberec.
 
V 2.lize (skupina B) má NAPOS bilanci 5 výher a 1 porážky a je tak na 1. místě. Trenérem tým je Martin Havrda a může se opřít o zkušené pivoty Vojtěcha Synáčka (17 bodů na utkání) a Tomáše Kiršbauma (14 bodů na utkání). Na perimetru je doplnují Pavel Harčár (12,3 bodů na zápas) a Vojtěch Mráz (10,5 bodů na zápas).
 
 
POZVÁNKA NA UTKÁNÍ
 
Český pohár (5.kolo) - Středa 14.11. 2018 - 17:30
 
BK NAPOS VYSOKÁ NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD
 
 
Průběžné výsledky utkání sledujte na Facebook - KK Sokol Vyšehrad
 
 
 

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode