MUŽI - PREVIEW - Doma přivítáme Písek

04.10.2018 11:53

V pátek na basket ! Druhé domácí utkání je tady, na Výtoni přivítáme tým Sršni Sokol Písek. Zatím se náš tým prezentoval sympatickým výkonem s Basket Košíře a dostal velkou lekci v Jindřichvě Hradci. Podaří se překvapit tým z Jihu Čech?

 

NÁŠ TÝM

Do zápasu nenastoupí: Miroslav Večeřa (vazy v kotníku) Šimon Gareis (koleno), Šimon Hradečný (nemoc), Jan Brychta (kotník). Do sestavy se naopak  po zranění vrací pivot Roman Radovskii.

 

František Jelínek (křídlo SV)

Nastoupíme proti týmu Písku, který hraje velmi kvalitní, rychlý a hlavně agresivní basketbal, na to se musíme připravit. Jeden z hlavních faktorů bude to, jak dokážeme agresivitu soupeře překonat. Mezi další faktor patří zajisté obrana střelce Petra Šlechty, který je schopný rozhodovat zápasy. Pokusíme se předvést dobrý a pohledný basketbal, který bychom rádi dotáhli do vítězného konce.

 
PŘEDSTAVUJEME - SRŠNI SOKOL PÍSEK
Miroslav Janovský a jeho tým zažil úspěšnou sezónu, když dokráčel až ke 3. místo v 1.lize. Hlavní zbraní jihočechů je Petr Šlechta, který v minulé sezóně doručoval 25 bodů na utkání ! Sekundoval mu pod košem Pavel Englický 15 bodů na zápas.
 
Písek odehrál zatím jen 1.utkání, kde porazil Sokol Pražský a hlavním strůjcem byl právě Petr Šlechta, který nasázel neuvěřitelných 39 bodů !
  
Soupiska Sršni Sokol Písek https://www.cbf.cz/souteze/soupiska_10110_soutez_2355.html
Web klubu https://srsni.com/
Facebookhttps://www.facebook.com/srsnipisek/?ref=br_rs
 
POZVÁNKA
Pátek 5.10. 2018

Muži 1.liga
(3.kolo)

19:00
 
Sokol Vyšehrad Výtoň Aréna Sokol Vyšehrad
FB UDÁLOST TECHNICKÝ ZÁPIS ON-LINE VIDEO

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode