MUŽI - PREVIEW - Po týdnu opět doma, přijíždí Litoměřice

25.10.2018 20:26

Po týdnu opět doma ! Tentokát přijede Slavoj BK Litoměřice a náš tým by potřeboval nutně zvítězit aby se odlepil od dna tabulky

 

NÁŠ TÝM

K dispozici bude poprvé letní posila Šimon Gareis. Miroslav Večeřa stále lečí vazy v kotníku a na utkání nebude ani pivot Roman Radovskii, který si obnovil zranění kotníku. Do finální nominace se nevešel Norbert Martíšek a Šimon Hradečných. Zbytek týmu je plně připraven a trenér Miroslav Marko má k dispozici 12 hráčů.

 

Jan Kefurt (asistent trenéra)

Po úspěsném domácím utkání s Pískem se zatím trápíme. Nevýrazný výkon na palubovce Nymburka a pak prohra v pražském derby se Sokolem Pražským, kdy jsme 3. čtvrtiny byli konkurence-schopní, ale poté přišel výpadek. V klubu jsme začali pracovat na posílení podkošové sestavy, bohužel se to nepovedlo už na dnešní utkání. Hlavní věc kterou musíme zlepšít se koncentraci, kterou potřebujeme udržet 40 minut, pokud přijdou výpadky jako tomu byl v derby o výhru bojovat nemůžeme.

 

 
PŘEDSTAVUJEME - SLAVOJ BK LITOMĚŘICE 
S bilancí 3 výhry, 2 prohry přijede na Výtoň tým z Litoměřic.Mezi tahouny patří mladík Jan Karlovský (16 bodů na utkání) a Dominik Kynzl (12,6 bodů na utkání), kterého fanoušci znají také z loňského play-off 2.ligy, kdy náš tým potrápil.
 
Tým mladého trenéra Jana Šotnara se může také opřít o zkušené hráče jako jsou Admir Alič, Marek Slunéčko a Adam Žampach. Velkou výhodou jsou také pendlové z klubů Kooperativa NBL - David Žikla, Filip Kroutil a Jan Maděra.
 
 
  
Soupiska Slavoj BK Litoměřice https://www.cbf.cz/souteze/soupiska_6813_soutez_2355.html
Web klubu https://www.slavojbklitomerice.cz
Facebookhttps://www.facebook.com/Slavoj-BK-Litoměřice-125440026438/
 
POZVÁNKA
Pátek 26.10. 2018

Muži 1.liga
(6.kolo)

19:00
 
Sokol Vyšehrad Výtoň Aréna Slavoj BK Litoměřice
FB UDÁLOST TECHNICKÝ ZÁPIS ON-LINE VIDEO

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode