MUŽI - PREVIEW - Pražské derby je tu !

19.10.2018 12:49

Utkání č.5 je tu ! Tentokrát velmi sledovaný zápas Sokol Vyšehrad vs. Sokol Pražský ! Toto pražské derby již tradičně přitahuje velmkou pozornost basketbalové veřejnosti a můžeme opět čekat narvanou Výtoň Arénu. 

 

NÁŠ TÝM

Do sestavy se vrací po zranění Jan Brychta, do tréninkového procesu se zapojil i Šimon Gareis, ale do dnešního utkání zatím k dispozici nebude. Absenci si také zapíší Šimon Hradečný a Norbert Martíšek, kteří si budou plnit povinnosti v "B" týmu. Zraněný je stále Miroslav Večeřa (vazy v kotníku).

 

Kryštof Mach (křídlo SV)

Zápas s naším známím soupeřem z domovské Prahy je pro nás hodně důležitý. Především kvůli tabulkové pozici o kterou, pokud prohrajeme, se v podstatě budeme dělit. Přátelské zápasy, které jsme se Sokolem Pražským odehráli, pro nás nevyzněly úplně nejlépe, ale každým zápasem se s prvoligovým tempem srovnáváme čím dál víc. Pokud budeme mít stejně dobrý vstup jako na minulém domácím zápase a podobnou podporu diváků, tak máme velké šance na výhru.

 
PŘEDSTAVUJEME - SOKOL PRAŽSKÝ 
Sokol Pražský měl dlouhou a kvalitní přípravu. Ve velkém počtu přípravných utkání byli i 2 s naším týmem, které zvládl lépe. Od té doby se tým vedený Adamem Konvalinkou trápí a s bilancí 0:4 je na posledním místě skupiny Západ.
 
Bodově tým táhnou Michael Hartig (13,3 bodů na zápas) a Tomáš Brůha (12,5 bodů na zápas). Zajímavostí může být angažování Jana Štěrby z USK Praha, který má herní zkušenosti z Kooperativa NBL.
 
 
  
Soupiska Sokol Pražský https://www.cbf.cz/souteze/soupiska_6310_soutez_2355.html
Web klubu https://www.spbasket.cz
Facebook - https://www.facebook.com/SoPrBasket/?ref=br_rs
 
POZVÁNKA
Pátek 19.10. 2018

Muži 1.liga
(5.kolo)

19:00
 
Sokol Vyšehrad Výtoň Aréna Sokol Pražský
FB UDÁLOST TECHNICKÝ ZÁPIS ON-LINE VIDEO

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode