MUŽI - PREVIEW - Přijíždí Lokomotiva Plzeň

09.11.2018 12:30

Je tu pátek a další možnost zvrátit trápení v 1.lize mužů ! Na domácí palubovce přivítáme tým BK Lokomotiva Plzeň. Z historického hlediska byli vzájemné duely velmi zajímavé, právě ve finálovém souboji jsme v sezóně 2008/2009 poustoupili přes Lokotku do Mattoni NBL. Od té doby se však hodně změnilo a proti sobě nastoupí úplně jiné týmy.

 

NÁŠ TÝM

Sestava pro utkání zůstává stejná jako na GBA Europe. Do finální 12 se nedostali Norbert Martíšek a Cyriac Ernest Effenga. Kvůli pracovním povinnostem nebude k dispozici Miroslav Rozkot. Zraněný je stále Miroslav Večeřa (vazy v kotníku)

 

Jan Kefurt (asistent trenéra)

Od domácí výhry s Pískem se utkání odehrávají v podobném scénáři - vyrovnaná první čtvrtina, solidní poločasový výsledek a pak přijde úplný krach v druhém poločase a konečný výsledek vypadá hrozivě. Pokud chceme utkání vyhrávat musíme držet vyrovnaný stav co nejdéle a výhru si vybojovat v koncovce. Jen těžko můžeme spoléhat, že jako nováček někoho přejedeme o 20. Důležitá bude pro nás hlavně útočná fáze, kdy potřebujeme držet organizaci hry a nedělat nevynucené ztráty s kterých dostáváme velký počet jednoduchých košů.

 
PŘEDSTAVUJEME - BK LOKOMOTIVA PLZEŇ
Právě trenér hostů Erik Eisman si pamatuje jako hráč finálovou sérii ve které se hrálo o Mattoni NBL. Nyná má k dispozici hodně omlazený tým. Lídrem je stálice 1.ligy Václav Honomichl (16,7 bodů na zápas) a hlavně Martin David, který působí v celkem SLuneta Ústí nad Labem (21,7 bodů na zápas). Velký herná prostor dostávají také junioři, kteří hrajá Extraligu U19
 
Tým je momentálně na 6.místě s bilancí 3 výher a 4 porážek.
 
POZVÁNKA
Pátek 9.11. 2018

Muži 1.liga
(8.kolo)

19:00
 
Sokol Vyšehrad Výtoň Aréna BK Loko Plzeň
FB UDÁLOST TECHNICKÝ ZÁPIS ON-LINE VIDEO

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode