MUŽI - PREVIEW - Souboj s mladíky

02.11.2018 11:28

Velkým tempem pokračuje 1.liga mužů. Tentokrát nás čeká souboj s mladým a velmi dynamickým týmem GBA Europe, který působí v Praze na Stodůlkách. Zároveň se jedná o utkání sousedů v tabulce a výhra bude mít velkou hodnotu pro oba týmy.

 

NÁŠ TÝM

Po posledním utkání se v týmu odehrála řada změn ! Působení v týmu ukončil z osobních důvodů pivot Jan Brychta, dále do "B" týmu byl přepsán Šimon Hradečný a v "A" týmu ho zatím neuvidíme. Hlavní novinkou je příchod 217 cm vysokého pivota Aleše Chána, který má bohatou profesionální kariéru. Pod košem také pomůže Lukáš Růžička, který přichází na hostování ze Sokola Pražského. Zraněný je stále Miroslav Večeřa (vazy v kotníku). Zbytek k týmu je plně k dipozici a finální nominaci uvidí diváci na palubovce GBA.

 

Lukáš Růžička (pivot SV)

Páteční zápas je pro nás dobrá příležitost odvést si z venkovního hřiště výhru. GBA je sice tabulkově pro nás nejdosažitelnější soupeř, ale i tak má velké kvality a nelze ho nijak podcenit. Očekávám, že se bude hrát rychlý basket a pro nás je to příležitost, jak se naladit na vítěznou vlnu. Těším se na první zápas v dresu Vyšehradu a doufám, že přispěju k lepším výkonům.

 
PŘEDSTAVUJEME - GBA EUROPE
Tým GBA má stejně jako náš tým pouze 1 výhru a zároveň vyhrál také pouze nad Pískem. Soupiska se každoročně mění a přichází / odchází velký počet mladých hráčů (hlavně zahraničních).
 
Do hry už zasáhlo 18 hráčů a pouze někteří odehráli všehny utkání, takže lze jen těžko odhadovat lídry týmu. Velký respekt může určitě budit rozehrávač Marek Welsch (DekstoneTuři Svitavy) a nebo Filip Halada (v minulé sezóně BK Armex Děčín). Na soupisce figuruje odchovanec Sokol Vyšehrad - Mikuláš Whalen (ročník 2001).
 
 
  
Soupiska GBA Europe https://www.cbf.cz/souteze/soupiska_12939_soutez_2355.html
Web klubu https://www.gbacademy.eu/
Facebook - ZDE
 
POZVÁNKA
Pátek 2.11. 2018

Muži 1.liga
(7.kolo)

20:00
 
GBA Europe Hala BA - Stodůlky Sokol Vyšehrad
FB UDÁLOST TECHNICKÝ ZÁPIS ON-LINE VIDEO

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

PARTNEŘI TÝMU

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode