POZVÁNKA - První novoroční zápasy SV týmů

04.01.2012 14:03

    Dodatečně chceme všem fanouškům basketbalu popřát vše nejlepší do nového roku a pozvat je ke sledování prvních zápasů našich týmů v roce 2012. Jako první vyběhne na palubovky tým mladších žáků U14 a na domácí palubovce se představý i "A"tým mužů. Na dlouhou cestu na moravu se vydá tým kadetů U17.

LIGA U14
Pátek 6.1. 2012

17:00


SOUPEŘ   Lokomotiva Plzeň
HALA Výtoň Aréna

    Jako první se v roce 2012 na domácí paluboce představí tým žáků U14. Netradičně již v pátek přivítá tým Plzně. V prvním zápase jsme v říjnu prohráli na palubovce v Plzni 87:47 a tak je velkou motivací se pokusit o vyrovnanější průběh zápasu. Soupeř se opírá především o výkony hráčů Kozáka, Blažka a Jiráka, kteří hrají i v kategorii U15. Náš tým by po dlouhé době mohl být kompletní a tak se pokusíme hrát vyrovnaný zápas a pokusit se o překvapení. Všechny diváky tímto zveme aby podpořili naše hráče v domácím prostředí.

Pátek 6.1. 2012

19:30

SOUPEŘ   AŠ  Mladá Boleslav
HALA Výtoň Aréna
SOUTĚŽ     1.liga mužů (16.kolo)

    Výhodu domácího prostředí bude mít také "A"tým mužů v souboji s nováčkem první ligy z Mladé Boleslavi. Soupeři se zatím povedlo zvítězit v soutěži pouze jednou a společně s druhým nováčkem z Kladna okupuje poslední příčku tabulky. Naši hráči po neúspěšném vstupu do soutěže zvedli a ke konci roku si připsali pět vítězství a 10 porážek což zatím stačilo na 10.příčku. Tým bodově vede především Pavel a Daniel Dvořákovi

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode