PREVIEW - Na Výtoň dorazí sokolové z Hradce Králové

04.10.2010 10:50

       Program 1.ligy se začíná pomalu uklidňovat. Po nahuštěném týdnu se bude hrát opět pouze o víkendu. Celé kolo a to i na Výtoni se odehraje v neděli a Vyšehradští mají co napravovat. Po vysoké prohře na palubovce Opavy si budou moc udobřit domácí fanoušky proti Hradci Králové.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

Náš tým vstoupil do soutěže velmi dobře porazil po sobě tým Prostějova "B" (REPORTÁŽ zde); Ústí nad Labem(REPORTÁŽ zde)a s Libercem(REPORTÁŽ zde). V posledním zápase na palubovce Opavy však zaváhal a připsal si první porážku v sezóně(REPORTÁŽ zde)

V sobotním zápase v Opavě byli hlavními oporami Vyšehradu především rozehrávač Velenský. Z lavičky se velmi dobře prezentoval Martin Hrubý. Vyrovnaný zápas bohužel zkalila poslední čtvrtina, kde se především útočně nedařilo a s 6b za čtvrtinu si hráči nezasloužili vítězství.

Dalším problémem je opětovné zranění kapitána Ondřeje Lipolda. Tentokrát zranění kotníku. O zranění zatím nejsou známy bližší informace. Budeme věřit, že se Ondrovo zranění zlepší a bude moci našemu týmu pomoci v nedělním duelu. Náš tým zatím zaujímá 5 místo v tabulce se 7b. o skóre za Trutnovem a Jindřichovým Hradcem.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

SOKOL VYŠEHRAD - SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

10.10.2010 16:00


    ADRESA: VÝTOŇ - aréna

                     rozhodčí: Benda Tomáš, Šafařík Michal komisař: Matějček Josef

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ

Tým Hradce představuje v první lize jakýsi "B" tým Pardubického kraje. Ze Svitav v něm hostují hráči Macela a Špaček. Z Pardubického "A" týmu hostují bratři Peterkové a z Kolína pivotman Jiří Jelínek. Navíc v létě přišel z Trutnovské Kary střelec Vojtěch Synáček. Hradci nevyšel vstup do sezóny a relativně snadno prohrál v Jindřichově Hradci a i doma proti Sokolu Pražskému. Poté přišlo ale zlepšení a tým udolal další pražský tým Spartu a po vítězství sahal i doma v Chomutově. Tento zápas nakonec díky horší obranné hře ztratil 82:90. Nejlepším střelcem týmu je Synáček, který zatížil v posledním zápase Chomutov 26b. Velmi dobře týmové hře přispívají i hostující Ondřej Peterka a Tomáš Macela. Sokol Hradec Králové hraje velmi aktivní, rychlý basketbal a využívá mládí svých hráčů a opírá se o zkušené hostující hráče. Tým má velmi zlepšující se výkony a bude zajímavé sledovat, co tým pod vedením Lubomíra Peterky společně s jeho syny předvede v sobotním zápase.

Navštivte Výtoň-arénu a užijte si zápas proti velmi nebezpečnému soupeři.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode