PREVIEW - Sobotní výprava do Opavy

03.10.2010 10:19

       Náročný program tří zápasu v 7dnech zakončí náš tým na bouřlivé půdě v Opavě při souboji s rezervním týmem Opavy. Náš tým zatím nepoznal hořkost porážky. V náročném ligovém programu bude ale jistě velmi těžké udržet si neporazitelnost zejména na palubovkách soupeře.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

 Náš tým v soutěži nejdříve si porazil tým Prostějova "B" (REPORTÁŽ zde) a následně si připsal cenné vítězství v náročném zápase na palubovce Ústecké SLUNETY (REPORTÁŽ zde). V týdnu se střetl s Liberecem(REPORTÁŽ zde). V posledním zápase již byla vidět především psychická únava a zápas se podařilo zlomit až v poslední čtvrtině.

V úterním zápase byla většina bodů rozdělena mezi čtyři základní hráče. Především Michal Skořepa má v nohách 40min a i ostatní hráči musí do sobotního zápasu především nabrat síly. Velkou vzpruhou je pravděpodobná účast Ondřeje Lipolda, jehož zranění se velmi rychle hojí. Kapitán týmu by byl opět velkou posilou pod košem a jeho přínos pro tým je nezpochybnitelný.

Dalším problémem pro hráče je vzdálenost, kterou budou muset hráči před zápasem urazit. Doufáme, že nebudeme mít dopravní problémy jako basketbalisté Sparty, kterým doprava zkrátila dobu na rozcvičení a velmi znepříjemnila vstup do zápasu ve 2.kole ligy.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

BK OPAVA "B" - SOKOL VYŠEHRAD

2.10.2010 16:00


                            ADRESA: Víceúčelová hala OPAVA - Žižkova 2904/8, Opava

   rozhodčí:Holubek Tomáš, Rektořík Milan komisař: Valoušek Zdeněk;

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU KONDOŘI OPAVY

Tým Opavy se už v minulé sezóně prezentoval velmi agresivní obranou. Trenér Czudek sestavil tým převážně z mladších hráčů a ordinuje týmu velmi rychlou aktivní hru jak v útoku, tak v obraně. Bodově se nejvíce v týmu prosazují především hráči Dihel R. Hutňan, a Klečka. V prvním zápase se Opavští spíše rozkoukávali. Na Sokole Pražském moravanům vázla kombinace a nakonec prohráli o 20b. V druhém kole ovšem doma zaskočili Spartu a jejich rychlá hra slavila úspěch hned v úvodu (14:0) a zápas dovedli do vítězství. V úterý nastoupil tým proti těžkému soupeři na palubovce Chomutova. V zápase si po náročné cestě počítali velmi dobře. Celou dobu se drželi na dostřel a i přes špatnou obranu drželi se soupeřem krok. V druhé polovině přišli problémy s fauly. Nakonec rozhodl zápas pro Chomutov Staněk.

Držte palce našim basketbalistům v těžkém zápase a sledujte zápas online na www.cbf.cz

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode