PREVIEW - Sváteční zápas s LIBERECKÝMI KONDORY na Výtoni - DOPLNĚNO

27.09.2010 12:06

        Tým Sokola Vyšehrad čeká v nabytém programu po nědělním boji v Ústí nad labem další zápas. Náš tým se představí opět na domácí palubovce a úterní státní svátek bude chtít fanouškům zpříjemnit pohledným basketbalem proti Kondorům z Liberce.

PREVIEW SOKOLA VYŠEHRAD

 Náš tým v prvních dvou zápasech nepoznal hořkost porážky. Nejdříve si poradil s týmem Prostějova "B" (REPORTÁŽ zde) a následně si připsali ceněné vítězství v náročném zápase na palubovce Ústecké SLUNETY (REPORTÁŽ zde). Po náročném nedělním zápase se naši hráči již v úterý na státní svátek utkají s dalším severským soupeřem z Liberce.

Hlavní otázkou je zda se do úterního zápasu zapojí kapitán domácího týmu Ondřej Lipold, který duel v Ústí nedohrál. Špatnou zprávou pro domácí tým je neúčast kapitána týmu Ondřeje Lipolda, který vynechá zápas z důvodu zranění v duelu s Ústím nad Labem. Pomyslnou pásku nejspíše převezme Michal Skořepa, který Ondru zastupoval i při jeho dlouhodobém zranění v minulé sezóně. Přejeme Ondrovi brzké uzdravení a návrat na palubovky snad již v nedělním duelu v Opavě. Další změny v kádru nejsou známy, ale základní sestava by se měnit neměla. Zajímavé může být sledování hráčů z lavičky, kteří budou mít možnost proti relativně slabšímu soupeři, přesvědčit trenéra Jaloveckého o svých kvalitách. V minulém kole dostal více prostoru z lavičky především Mirek Rozkot(14b), ostatním hráčům z lavičky se zatím příliš moc nedařilo. Uvidíme, jestli zápas s Libercem bude dobrou příležitostí pro tyto hráče, především pro zlepšení jejich sebevědomí.

Zápas s Libercem ale jistě nebude lehký a velkou roli bude hrát především vyrovnání se s náročným ligovým programem a s únavou.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

 

SOKOL VYŠEHRAD : KONDOŘI LIBEREC 

28.09.2010 18:30


                            ADRESA: VÝTOŇ- aréna

   rozhodčí: Vondráček Marek, Znamínko Petr komisař: Ticháček Antonín

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU KONDOŘI LIBEREC

Tým z Liberce po letní proměně kádru zatím neprožívá dobrý vstup do sezóny. V zápasech na Spartě (report zde) a v Chomutově (report zde) prohráli a navíc ani ve třetím kole ligy se nepředstaví před domácími fanoušky. Na palubovce Sparty se kondoři drželi na dostřel až do poslední čtvrtiny. V Chomutově se týmu dařilo o dost méně a po vyrovnané první čtvrtině, již jen ztráceli a nakonec utrpěli porážku o 31b. V týmu se zatím prosazuje především opory z minulé sezóny Pastyřík a Kuchalík. Na Spartě se dařilo také Přihonskému, který však na dobrý výkon v Chomutově nenavázal. Nejlépe se prosazující se posilou je zatím Marek Bielko z Mariánských lázní, který ve dvou zápasech přidal průměrně 17b/z. Bude zajímavé sledovat, jak si tým Dušana Bohunického v zápase v roli slabšího týmu povede. Pokud budou mít Kondoři dostatek sil a využijí den navíc, který jim mohl sloužit k lepšímu odpočinku, mohla by být jejich hra rychlá a bojovná.

 

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode