PROGRAM TRÉNINKŮ 2012/2013

09.09.2012 14:17

TRÉNINKOVÝ PROGRAM – U14 + U15

                Naše týmy kategorie mladších žáků U14 (ročník narození 99 a mladší) a starších žáků U15 (ročník narození 98 a mladší) budou v této sezóně trénovat ve dvou tréninkových skupinách.

                Ve tvorbě skupin jsme přihlídli ke konci výuky ve škole a snažili se udělat maximum, aby hráči mohli tréninky stíhat

Tréninkové skupiny nejsou zatím konečné. Budou se však měnit pouze v případě hráčů, kterým nebude nějaký tréninkový čas vyhovovat. V tomto případě se budeme snažit ještě individuálně upravit tréninkové časy s každým hráčem podle jeho potřeby.

Ještě jednou chci vyzdvihnout přechod některých hráčů z minižákovské kategorie do kategorie žáků, kde je již potřeba ve svém basketbalovém snažení přidat a věnovat basketbalu větší úsilí a času. Jsem si jist, že společně sladíme program a podpoříme naše hráče k co nejlepšímu zlepšení během sezóny. Díky této podpoře bude náš tým úspěšný.

 • SKUPINA „A“ 
  - Doležal Daniel, Kazič Danilo, Martíšek Norbert, Svejkovský Ondřej, Smola Petr, Fiala Radovan, Grulich Vojta, Táborský Ondřej, Jůza Tomáš, Grulich Matouš, Akahomen Desmond, Dapič Fabián

  TRÉNINKY
  PONDĚLÍ 15:00 VÝTOŇ
  ÚTERÝ  volno
  STŘEDA 16:00 VÝTOŇ
  ČTVRTEK 17:00 ZŠ Plamínkové
  PÁTEK 15:30 ZŠ Plamínkové (tréninky budou pouze pro hráče hrající o následujícím tréninku zápasy)
   
 • SKUPINA  „B“
  - Slabý Jiří, Vozka Tadeáš, Soukup Jan, Soukup Jakub, Adrian Aliaj, Mazuch Šimon, Haken Tomáš, Hampl Jakub, Hrdlička Jakub, Cassidy, Strnad Jakub

  TRÉNINKY
  PONDĚLÍ volno
  ÚTERÝ 15:00 VÝTOŇ
  STŘEDA 15:00 VÝTOŇ
  ČTVRTEK 15:00 VÝTOŇ
  PÁTEK 15:30 ZŠ Plamínkové (tréninky budou pouze pro hráče hrající o následujícím tréninku zápasy)

Tréninky platí od týdne 10.-16.září. Během tohoto týdne doladíme ještě některé požadavky z Vaší strany, které se ještě do programu nepromítli. Pokud máte jakýkoliv problém s časem tréninku, napište mi do mailu a já se pokusím program pro Vašeho syna pozměnit. Věřte ovšem, že tento program by pro nás i pro ostatní hráče byl ideální.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode