Rozlosování soutěží na sezónu 2016/2017 !

04.07.2016 11:01

Letní prázdniny sice teprve začínají, ale přípravy na další sezónu jsou v plném proudu. Jako první přichází rozlosování soutěží pro jednotlivé týmy. V přehledu naleznete všechny týmy, které se zapojí pod hlavičkou SV do jednotlivých soutěží !

 

MUŽI "A" - 2.LIGA

Tým mužů opět nastoupí do 3. nejvyšší soutěže v ČR a to dle losu ve skupině "B". Po loňské vyrovnané,ale bohužel neúspěšné sezóně se tým pod vedením nového trenéra bude snažit dosáhnout lepších výsledků.

Trenér: Miroslav Marko

Soupeři: BK Lokomotiva Trutnov, TJ Sokol BC Darem Chrudim, BK Vysoká nad Labem, Radotínský SK, BK Přelouč, Sokol Kutná Hora, Sokol Sršni Písek "B", BK Brandýs nad Labem, BK Lions Jindřichův Hradec"B", TJ AŠ Mladá Boleslav, Basket Poděbrady

Začátek soutěže: 1.10. 2016

----------

MUŽI "B" - PŘEBOR PRAHY "B"

Rezerva mužů se skládá především z juniorů U19 a cílem je získat důležitý kontakt s mužským basketbalem a vše pak "prodat" ve své kategorii. Tým je vždy posilněný o maldé pendlující hráče z "A" týmu. Bude i pokračovat snaha z minulého roku zapojovat hráče kategorie U17.

Trenéři: Jan Kefurt, Jan Ulrych

Soupeři: zatím nejsou k dispozici

Začátek soutěže: zatím není stanovený pevný termín, očekává se koncem měsíce září

----------

MUŽI "C" - 1.TŘÍDA PRAHY

Poslední zástupce mužů se skládá především z odchovanců a kamarádů SV. Hlavním cílem bude bavit se hrou, výkonost jde u tohoto týmu stranou. I přesto je důležité tento tým zmínit protože je naší součástí.

Trenér: Lukáš Ulrych

Soupeři: zatím nejsou k dispozici

Začátek soutěže: zatím není stanovený pevný termín, očekává se koncem měsíce září

----------

JUNIOŘI U19 - LIGA  U19

Ročníky narození: 1998, 1999 + mladší

Starší dorostenci by měli opět v druhé nejvyšší soutěži své věkové kategorie bojovat o přední příčky stejně jako tomu bylo v minulém roce. Největší změnou prošel herní systém soutěže, kdy místo dvou skupin po 12 účastnících bude stejný počet týmů rozdělen do 3 skupin po 8.

Trenér: Jan Ulrych

Soupeři: BK Kladno, Sokol Žižkov, BK Sluneta Ústí nad Labem, BK Horejsek Děčín, GBA "B", BK Kondoři Liberec, Slavoj BK Litoměřice

Začátek soutěže: 8.10. 2016

----------

KADETI U17 - LIGA U17

Ročníky narození: 2000, 2001 + mladší

Jako jednoznačně nejmladší tým nastoupí do své soutěže tým kadetů. Při absenci ročníků 2000 to bude vělmi těžká sezóna hlavně po fyzické stránce. Každé utkání bude velmi důležité i díky změně herního systému, který je stejný jakov kategorii U19.

Trenér: Jan Kefurt

Soupeři: Tesla Pardubice, BA Nymburk "B", Slavoj BK Litoměřice "B", Královští Sokoli, KARA Trutnov, Sokol Žižkov, BK Sluneta Ústí nad Labem

Začátek soutěže: 1.10. 2016

----------

STARŠÍ ŽÁCI U15 - ŽÁKOVSKÁ LIGA U15

Ročníky narození: 2002 + mladší

Starší žáci nastoupí do nejvyšší soutěže. Postup se však nerodil lehce, kdy uspěli až v 2.kole kvalifikace.Bude zajímavé sledovat souboje mezi 24 top celky v ČR.

Trenér: Petr Ulrych

Soupeři: BK Synthesia Pardubice, Basket Poděbrady, BK Kondoři Liberec, BA Nymburk, BK Lions Jindřichlv Hradec, USK Praha, Královští Sokoli

Začátek soutěže: 24.9. 2016

----------

MLADŠÍ ŽÁCI U14 - ŽÁKOVSKÁ LIGA U14

Ročníky narození: 2003 + mladší

Obrovský nárůst týmů zaznamenala tato kategorie. Ještě před pár lety bylo skroro nemožné naplnit maximální počet 32 týmů. Již 2.rokem je soutěž kompletně otevřená a v letošním ročíku se zapojí hned 40 týmů ! Úrověň jednotlivých týmů lze jen těžko odhadovat, do karet by nám mělo hrát velké zapojení hráčů ročníku 2003 do kategorie U15.

Trenér: Petr Ulrych

Soupeři: Jížní Supi, BK Beroun, BK Klatovy, BK Lokomitova Plzeň, TJ Thermia Karlovy Vary, Sokol Pražský

Začátek soutěže: 17.9. 2016

 

----------

 

Přirpavujeme:  Starší minižáci U13, Mladší minižáci U12, Nejmladší minižáci U11, 3x3 U11

 

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode