S Vyšehradem na letní Campy

09.06.2010 10:48

Vážení hráči a rodiče,

basketbalový tým Sokola Vyšehrad Vás tímto zve o letních prázdninách k účasti na basketbalových kempech. Na území České Republiky je pro basketbalisty každý rok pořádáno velké množství kvalitních basketbalových soustředění pod dohledem zkušenných trenérů a za účasti spousty nadšených hráčů. Pokud se bojíte, že by Vám v létě baskebalový míč chyběl, neváhejte a ihned se přihlaste na jeden z Kempů, které nabízejí mnoho basketbalové zábavy, zážitků, ale i seznámení se s novými přáteli.

Součastně s tímto návrhem Vám nabízíme finanční podporu při hrazení poplatku za tyto basketbalové kempy. Každý basketbalista Sokola Vyšehrad dostane při účasti na kempu v létě 2010

FINANČNÍ DAR 1000,- KČ

Pokud máte o tuto nabídku zájem kontaktujte prosím trenéra Petr Ulrycha vedoucího projektu na telefoním čísle 732 371 377 a dozvíte se bližší možnosti využití finanční podpory pro účast hráče na těchto basketbalových kempech.

NABÍDKA KEMPŮ

Na internetových stránkách danného kempu naleznete informace jak se přihlásit a ostatní detaily. Nebojíme se podpořit účast na jakémkoliv kempu, ale pro vaší představu dáváme odkazy na nejpopulárnější kempy s bohatou tradicí v České republice.

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode