U11 - 3NA3 - Druhý turnaj 3x3 ve znamení prvních výher

12.11.2014 15:26

V neděli 9.11 se odehrál již 2. turnaj soutěže U11 3x3. Naše mužstvo bylo pro tento turnaj složeno z hráčů, kteří mají již více tréninkových zkušeností, oproti mužstvu, které jsme sestavili pro první turnaj. I tak to ale byly pro většinu hráčů jedny z prvních zápasových zkušeností. Tento model turnaje přináší hráčům nové možnosti, jak si mohou osvojit obranné a útočné návyky v herním prostředí a zažít zápasovou atmosféru.

 

SOKOL VYŠEHRAD vs. BASKET SLOVANKA "C" 11 : 1

V prvním zápase se nám podařilo jednoznačně porazit mladý tým začínajících dívek ze Slovanky a naši hráči tak mohli pocítit radost z prvního vyhraného utkání v této soutěži. Většině našich hráčů se také podařilo vstřelit jeden z prvních košů ve své basketbalové kariéře.

 

SOKOL KBELY vs. SOKOL VYŠEHRAD 8 : 4

Druhý zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel se nám nedařila obrana, a tak jsme vždy dostali několik košů v každém hracím období, na které jsme již nebyli schopni odpovědět a tato období jsme prohráli. S tímto soupeřem se setkáme i v Přeboru Prahy U11. Tento výsledek tak slibuje velmi vyrovnané utkání.

 

BK KUNRATICE DDM PRAHA 10 vs. SOKOL VYŠEHRAD 6 : 7

Poslední utkání bylo vyvrcholením našeho působení na tomto turnaji. Tento zápas byl ze všech nejvyrovnanější. Na obou stranách jsme mohli vidět některé velmi hezké akce a velkou bojovnost. Téměř každé hrací období skončilo rozdílem maximálně jednoho koše. Do posledního hracího období jsme vstupovali s jednobodovým náskokem. Pokud bychom vyhráli nebo remizovali, vyhráli bychom celé utkání. To se bohužel nestalo, v závěru jsme dostali dva rychlé koše a toto období tak prohráli. Stav byl tedy srovnaný a utkání směřovalo do prodloužení. V prodloužení už jsme nenechali nic náhodě, dali jsme tři rychlé koše a celý zápas tak vyhráli

 

Tento turnaj pro nás byl velmi úspěšný, skočili jsme s kladnou bilancí 2 výher a 1 porážky. Nejdůležitější ale bylo, že hráče celý turnaj velmi bavil, dali své první koše, získali nové cenné zkušenosti a načerpali motivaci do dalších tréninků a zápasů.

Další turna se bude konat v neděli 30.11. 2014 !                                                                                                                                                                                                                                     Přirpavil: Martin Schmiedt

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode