U11 - REPORT - O víkendu proběhl turnaj nejmaldších minižáků

01.03.2012 11:55

REPORT

O víkendu 25. - 26. 2. 2012 proběhl již 4. turnaj nejmladších minižáků. Pořadatelem byl tentokrát USK Praha a všechna utkání jsme odehráli na ZŠ Horáčkova. Před víkendem jsme si dali jasný úkol - minimálně 2 krát vyhrát, a to se také podařilo. Celkově bych považoval  víkend za povedený. Komentáře k jednotlivým utkáním níže.

SOBOTA 25.2. 2012

SOKOL PRAŽSKÝ "B" - JÍŽNÍ SUPI vs.  SOKOL VYŠEHRAD 58:44 (14:12 14:8 15:12 15:12)

Vstup do prvního utkání vyšel na jedničku, na hřiši byla vidět bojovnost. Všichni hráči co nastoupili předvedli své maximum. Bohužel  Jížní Supi si udržovali těsné vedení v celém zápase a nedovolili nám jít bodově přes ně. Konečný rozdíl 14 bodů a odvedený výkon úkázal  vyrázné zlepšení a naději na výhru v dalších vzájemných zápasech.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 16(6/4), Váňa Ondřej 13 (4/1), Nosek Ondřej 4, Huleš Jiří 3 (2/1), Kuna Martin 3(1/1), Chán Matěj 2, Zlámaný Šimon 1(1/1), Netušil Filip 0, Bohovyč Lukáš 0, Strnad David 0, Stibůrek Filip 0

Trestné hody: 15/8 (53%)

Fauly: 17

Hráč utkání: Staniszewski Filip

USK PRAHA "A" vs. SOKOL VYŠEHRAD 71:39 (27:10 21:5 9:14 14:10)

Proti týmu USK "A" jsme čekali těžké utkání a to se také vyplnilo. Soupeř dobře bránil a nedovolil nám si vytvářet dobré pozice k zakončení. Do poločasu bylo utkání rozhodnuto. V druhém poločase trenér USK začal více střídat, na to jsme reagovali a dokázali jsme se soupeřem držet krok. Proti týmům z horní 4. chce zlepšit odhodlání vyhrát a nekoukat na minulé vzájemné výsledky.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 15(1/1), Huleš Jiří 7(2/1), Váňa Ondřej 5(4/1), Netušil Filip 4(2/0), Bohovyč Lukáš 2, Chán Matěj 2, Nosek Ondřej 2, Strnad David 2, Zlámaný Šimon 0, Stibůrek Filip 0, Kuna Martin 0

Trestné hody: 9/3 (33%)

Fauly: 10

Hráč utkání: Váňa Ondřej

NEDĚLE 26.2. 2012

SOKOL VYŠEHRAD VS. USK PRAHA "B" 38:36 (10:16 4:8 12:6 12:6)

Úkol před utkáním byl jasný, poprvé v sezoně porazit tým USK Praha"B". První poločas byl z náší strany velice ospalý a začínali jsme mít velké problémy s fauly. Druhá polovina utkání byla úplně v jiném tempu. Konečně se dostavila bojovnost a 3. část jsme vyhráli 12:6.Poslední čtvrtina se hrála vyrovnaně a došlo na dramatický konec, navíc se nám vyfaulovali 2. hráči a tak jsme dohrávali ve 4 ! USK však neproměnovalo trestné hody a i přes oslabení jsme dokázali získat cennou výhru.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 14(6/2), Netušil Filip 8, Huleš Jiří 7(2/1), Váňa Ondřej 5(2/1), Nosek Ondřej 2(2/0), Strnad David 2, Zlámaný Šimon 0(2/0), Bohovyč Lukáš 0, Stibůrek Filip 0, Kuna Martin 0, Chán Matěj 0

Trestné hody: 14/4 (29%)

Fauly: 23

Hráč utkání: Kuna Martin

SOKOL VYŠEHRAD vs. SC PRAHA 4 58:31 (14:6 12:7 23:4 14:9)

Do utkání jsme vstoupili velice špatně. Po minulých výsledcích hráči podcenili sílu soupeře a průběh utkání tomu odpovídal. Za zmínku stojí pouze 3.čtvrtina kterou jsme vyhráli 23:4 ! Bohužel byla jen jedna ze 4. Do dalších utkáních je potřeba zlepšit koncentraci i se slabšími soupeři, protože sami se neporazí.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 19(2/1), Huleš 12(2/0), Netušil Filip 10, Nosek Ondřej 7(2/1), Bohovyč Lukáš 4, Chán Matěj 2, Kuna Martin 2, Zlámaný Šimon 2, Stibůrek Filip 0, Strnad David 0

Trestné hody: 6/2 (33%)