U14 - PREVIEW - Snad nás cesta na Jih zahřeje

25.11.2010 15:41

    S příchodem zimy spousta lidí vyráží za teplem na jih. Náš tým poputuje tento víkend stejným směrem. Otázkou však zůstává, jestli nás tato výprava zahřeje u srdce.

PŘEDSTAVENÍ ŽÁKŮ VYŠEHRADU

    Tým Vyšehradu si minulý hrací víkend užil poprvé zápasy na domácí palubovce a hned proti favoritům skupiny ze Sparty a Barestu. (report zde) Jednu výhru urval a byl tak prvním týmem v soutěži, který dokázal tým BA Sparta porazit. Tým se také poprvé představil v plné sestavě. Lídrem týmu bodově i nadále zůstává Kryštof Chaloupka, který se prosazuje i v dorostenecké extralize. Za chod týmu jsou ale spíš zodpovědní hráči jako Mach; Schmiedt nebo Ťažký.

S nadcházející zimou má i náš tým problémy s marodkou, ale vypadá to, že se všechny zdravotní neduhy povede dostatečně včas vyléčit a na jih vyrazíme v plné formě.

LIONS JINDŘICHŮV HRADEC - SOKOL VYŠEHRAD

 

27.11.2010 16:00

ADRESA: Městská sportovní hala; U Stadiónu 1155, Jindřichův Hradec

rozhodčí: Hána Michal - Jírovec Luboš

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU JINDŘICHOVA HRADCE

S týmem Jindřichova Hradce jsme se již setkali ve finále přípravného turnaje v Klatovech, kde soupeř zaslouženě zvítězil. Kluci mají tak lvům co oplácet a zápas by měl být hodně zajímavý. Tým Jindřichova Hradce okusil chuť porážky teprve před 14dny, když na jejich zónovou obranu vyzráli hráči Plzně 77:62. Tým, který v dosavadní soutěží střílý soupeřům v průměru 87b na zápas, ubránili na 62 a ukázali tak našemu celku cestu k vítězství.

Ofenzíva týmu je postavena především na výkonu dvou hráčů. Vyšší Derynk a menší Dlugoš se starají o 2/3 bodů týmu. Dalším střelcem týmu je podkošový hráč Boukal, ale ten i se svým společníkem pod košem Derynkem má při zápasech problémy s fauly. Ostatní hráči spíše těží buď z rychlých protiútoků, nebo z přihrávek těchto klíčových hráčů. Největším nepřítelem pro mnoho týmů je zónová obrana Jindřichova Hradce. Jak ale zápas lvů v Plzni ukázal, soupeř je zranitelný rychlou hrou a body z protiútoků.

"Zápas v Hradci bude jistě těžký, ale přesto hratelný. Pokud náš tým zahraje jako v zápasech s favoritem z Barestu má jistě šanci bodovat. Velmi důležitý bude především vstup do zápasu." Petr Ulrych

 

BSK ČESKÉ BUDĚJOVICE - SOKOL VYŠEHRAD

 

28.11.2010 11:00

ADRESA: ZŠ Kubatova 1, České Budějovice

   rozhodčí: Salvetr Rudolf - Salvetr Pavel

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Pro tým Českých Budějovic je start v žákovské lize především odměnou za dobrou práci a kvalitní hru v kvalifikaci. Podcenit tým ze spodku tabulky by bylo ovšem velmi hloupé. Jižanům se již povedlo zaskočit ne jeden tým. Například první poločas s Chomutovem nebo začátky zápasu s Libercem a Děčínem. Minulý víkend si tým po debaklu v Plzni 55:105 připsal první výhru na palubovce Klatov 84:43.

Tým se jen zřídka dostává přes 50b hranici a tak dává spoustu úsilí především do obrany. Bodově se v týmu prosazuje především mladý Švejda 13b/z a mladý Hejda 8,8/b, Král 8,5b/z. Tým z jižní metropole nemá co ztratit a tak bude jistě po celý zápas bojovat a nesmíme podcenit opět začátek zápasu a rozhodnout o favoritovi co nejdříve.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode