U14 - PREWIEV - Tým žáků vyráží bojovat na severní frontu

27.10.2010 16:20

Žákovská liga pokračuje výpravou do Chomutova a do Litoměřic. Sledujte počínání našeho týmu U14 a vychutnejte si pozvánku na další dvě těžká utkání.

PŘEDSTAVENÍ ŽÁKŮ VYŠEHRADU

    Tým Vyšehradu si na úvod sezóny nevedl zle. Na Plzeňské palubovce svedl vyrovnaný boj s jedním z favoritů skupiny týmem LOKO Plzeň a prohrál až po špatném výkonu v poslední čtvrtině, kdy se především Chaloupka naprosto neprosadil a nevzal zápas do svých rukou. Druhý den v Klatovech náš tým svedl vyrovnaný zápas a až po zlepšeném výkonu v druhém poločase vybojoval první výhru do tabulky.

Ve víkendových zápasech bude týmu chybět zraněný Jakub Koula a také Martin Jech, který si odjel na dovolenou na hory. Tým naopak posílí křídelník Kamil Pekergin, který již dohnal tréninkové manko. Tým čeká velmi těžké utkání především na palubovce Chomutova. Je potřeba se na víkend na trénincích pořádně připravit a udržet soustředěnost po celý zápas.

BK LEVHARTI CHOMUTOV - SOKOL VYŠEHRAD

 

30.10.2010 14:00

ADRESA: Mánesova 4980, Chomutov

rozhodčí: Ježek Václav - Šlaj Jiří

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU CHOMUTOVA

Chomutov je jedním z přímo nasazených týmů v žákovské lize. Nasazení do soutěže si zajistili 7místem na MČR-starších minižáků. Hra týmu se točí především okolo excelentního střelce Vladimíra Dolanského. V kádru týmu bude chybět Hamrle, který hrál za Chomutov v minulém roce pouze na hostování a letos bude hájit barvy Děčína. Tato skutečnost ještě více svěřuje hru do rukou Dolanského a spousta útoků končí zakončením tohoto hráče operujícím po celém hřišti.

V prvních kolech se k Dolanskému bodově přidal především Daniel Hušek. Levharti mají za sebou venkovní porážku na palubovce Jindřichova Hradce 76:60 a výhru v Českých Budějovicích. V obou zápasech dalo dvě třetiny bodů právě duo Dolanský-Hušek.

Zápas bude velmi náročný a bude nutná především naše pozornost na obranné polovině. Důležitým faktorem hry bude také rychlý protiútok. Je zde i nebezpečí zónové obrany, kterou Chomutov hrál na turnaji v Klatovech.

 

SLAVOJ LITOMĚŘICE - SOKOL VYŠEHRAD

 

31.10.2010 10:00

ADRESA: (Rošického 6, Jihlava)

   rozhodčí: Anton Karel - Neuman Ladislav

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU LITOMĚŘIC

Tým Litoměřic bojoval o účast v lize U14 v kvalifikační skupině s Libercem a Českými Budějovicemi. Po porážce od Liberce 62:39 a výhře nad Budějovicemi 44:64, si tým musel soutěž vybojovat v barážovém dvoj-zápase se slabým týmem Nymburka, který startoval v kvalifikaci spíše na zkušenou. Litoměřice vyhráli dvakrát o 40b a tím si vybojovali právo startovat v celostátní soutěži.

Tým Litoměřic se prezentuje velmi bojovnou a týmovou hrou. Ve svém kádru má spoustu bojovných hráčů nižších ročníků. Individuální nedostatky vynahrazují hráči tvrdou prací a agresivitou. Ani bodově nemá tým jasného lídra. Naopak pro soupeře může být útok velmi nečitelný a je jen těžké se soustředit na jednoho hráče.

V prvním kole Litoměřice nejdříve jasně přehráli České Budějovice 64:43, v neděli však ztratili se silným Jindřichovým Hradcem 89:67. Bodově se nejvíce prosazovali především Svatoš, Tůma a Maxa.

DALŠÍ ZÁPASY

2.kolo

  • SLAVOJ LITOMĚŘICE - SOKOL PÍSEK
  • BA SPARTA - LOKO PLZEŇ
  • SOKOL BAREST - TJ KLATOVY (dohrává se 2.11)
  • JINDŘICHŮV HRADEC - BK DĚČÍN
  • BSK Č. BUDĚJOVICE - KONDOŘI LIBEREC

3.Kolo

  • LEVHARTI CHOMUTOV - SOKOL PÍSEK
  • BA SPARTA - TJ KLATOVY
  • SOKOL BAREST - LOKO PLZEŇ (dohrává se 4.11)
  • JINDŘICHŮV HRADEC - KONDOŘI LIBEREC
  • BSK Č. BUDĚJOVICE - BK DĚČÍN

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode