U14 - REPORT - Derby na SPARTĚ přineslo štastné drama pro naše hráče

21.02.2011 10:55

     Zápas se Sokolem Pražským se bude dohrávat až za týden a tak měli naši hráči v sobotu jen lehčí trénink a těšili se na nedělní ranní derby se soupeřem ze SPARTY. Koncovka zápasu byla šťastnější pro náš tým. Tým U14 se tak přesouvá na 3.pozici v tabulce a má tak reálnou šanci si v dubnu zahrát play-off.

U14 - BA SPARTA : SOKOL VYŠEHRAD 51:54 (17:12;13:20;10:10;11:12)

Komentář: Důležitý zápas začal velmi nervózně na obou stranách. Náš tým si vypracoval pár slibných střel, ale ani jednu se nepovedlo proměnit. Naštěstí obrana fungovala dobře a tak po 4minutách svítilo na světelné tabuli náskok pro Spartu pouze 4:0. V dalších minutách se nám podařilo trošku osmělit a soupeř nás musel zastavovat fauly. Povedlo se nám vsítit několik trestných hodů a náskok soupeře přibrzdit. Sparťanští hráči Zach a Čížek si oba udělali během prvních 10min 4 fauly, přesto zápas dohráli. Ve druhé čtvrtině se nám dlouho nedařilo využít slabší sestavy soupeře. Do vedení jsme šli 3minuty před poločasem. Domácí držel ve hře především aktivní Zach a Cabálek. Po přestávce se pokračovalo ve velmi defenzivní bitvě a body se oběma týmům dařilo vsítit velmi obtížně. Vedení se přelévalo ze strany na stranu a nebylo vyšší než 2b. V poslední čtvrtině se dlouho drželi ve dvou bodovém vedení Sparťani. Náš tým držel nad vodou Chaloupka, který i v závěrečné minutě poslal náš tým do rozhodujího tří bodového vedení.

V zápase se nám velice nedařilo v útoku. Oslabený soupeř bez několika svých hráčů (především Bejček) byl pro náš útok velkým oříškem.  Naštěstí se nám naopak povedlo zastavit ofenzívu Sparty. Tento zápas vyhrála naše obrana a to že jsme udrželi soupeře na 51b. Chaloupkovi se povedlo přibrzdit ofenzivní mašinu domácích Puršla a ostatní se postarali o ostatní hráče. Jediný hráč, který spartu držel nad vodou, byl výborným výkonem se prezentující Zach.

SOKOL VYŠEHRAD: Chaloupka Kryštof 19, Mach Kryštof 15, Koula Jakub 7, Ťažký Martin 7, Schmiedt Jan 4, Jech Martin 1, Kočovský Dominik 1
BA SPARTA: Zach 20(1); Puršl 16(1); Cabálek Jakub 7; Cabálek Matouš 4; Sládek 4

Fauly: 21 TH: 29/14 trojky 2:0 Rozhodčí: Heinrich David - Pospíchalová Lucie

Technický zápis

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode