U14 - REPORT - Domácí pevnost opět nepokořena

26.01.2011 09:54

    Na domácí půdě je náš tým v této sezóně těžko k poražení. O tomto víkendu si připsal další cenný skalp. Díky nadšenému výkonu proti Plzni a povinné výhře s Klatovy se posouvá aktuálně na 4. příčku v tabulce. Úspěch musí ovšem potvrdit již o následujícím víkendu proti celkům ze severu.

U14 - SOKOL VYŠEHRAD : TJ KLATOVY 101:48 (27:14;20:10;24:10;30:14)

Komentář: Do zápasu s posledním týmem skupiny A s Klatovy jsme vstoupili pozorně a hned v úvodu si vytvořili dvouciferné vedení. Soupeř se snažil hned po obdrženém koši rychle přehodit hřiště a ohrozit náš koš, což se mu velmi často dařilo a nám chvilku trvalo, než jsme se s touto činností vypořádali. Do poločasu jsme však náskok ještě zvedli a po přestávce jsme mohli být o dost klidnější. V druhém poločasu jsme se snažili především minimalizovat ztráty a zlepšit obranu. Náskok našeho týmu pokračoval v podstatě ve stejném duchu jako od začátku zápasu a náš tým se nakonec dočkal i premiérové "stovky" v této sezóně.

SOKOL VYŠEHRAD: Chaloupka Kryštof 31, Koula Jakub 21, Ťažký Martin 20(1), Schmiedt Jan 13, Mach Kryštof 7, Jech Martin 6, Akahomen Desmond 3

TJ KLATOVY: Maděra David 12, Císař Matyáš 9, Kubíček Jiří 7, Paleček David 6, Toman David 5, Hora Filip 3, Novák Milan 2, Kalina David 1, Toman Jan 1

Fauly: 22:23 TH: 30/20:42/12 trojky 1:0 Rozhodčí: Vondráček Marek - Benda Tomáš

Technický zápis

 

U14 - SOKOL PÍSEK : LOKO PLZEŇ 80:62 (15:13;14:18;27:21;24:10)

Komentář:  V nedělním zápase nás čekal daleko těžší soupeř a to sice před víkendem 3. tým tabulky Plzeň. Soupeř ovšem v sobotu prohrál na horké půdě v Písku a tak náš tým mohl při případné výhře o více jak 5b pomýšlet na posunutí v tabulce na 4.místo. Do zápasu jsme vstoupili až překvapivě soustředěně. Hráči si uvědomili důležitost obrany v tomto zápase a během prvních pěti minut dovolili hráčům soupeře pouze 2b a to z trestných hodů. Na tabuly svítilo skóre 11:2. Po oddechovém čase se, ale Plzeň zvedla a začala náš náskok vymazávat. V druhé čtvrtině se Plzeňští hráči osmělili a začali určovat tempo hry a především v obraně nám nedovolili jednoduchý koš. Do poločasu jsme však odolali a prohrávali jsme pouze o jeden koš. V druhém poločase vyslali na palubovku oba týmy nejlepší hráče a hra začala mít velmi slušnou kvalitu. Nám se začalo trochu víc dařit v útoku a soupeř začínal mít problémy s fauly. V poslední čtvrtině i naši hráči začali mít problémy s fauly, navíc se vyfauloval do té doby aktivní Koula. Naší hru vzal do rukou především Chaloupka a ostatní hráči se starali především o obranu klíčových hráčů soupeře. Velmi dobrou práci v této činnosti předvedl především Schmiedt a Mach. I přesto že se nám nepovedlo "vyfaulovat" žádného z hráčů soupeře (šest hráčů mělo po 4faulech), tak jsme v závěru zápasu ještě navýšili náš náskok na 18b a zaslouženě jsme zvítězili

SOKOL VYŠEHRAD:   Chaloupka Kryštof 37, Mach Kryštof 13, Koula Jakub 10, Ťažký Martin 9(1), Schmiedt Jan 7, Akahomen Desmond 4

Fauly: 22 TH: 38/19 trojky 1:0 Rozhodčí: Hanuš Václav - Salvetr Rudolf

Technický zápis

komentář (trenér Ulrych): "Cesta k víkendovým vítězstvím se nerodila vůbec lehce. Přestože jsme zápas s Klatovy a i druhý poločas proti Plzni pod kontrolou, vidím příčinu výher především v dobrém tréninku. Většina hráčů pravidelně trénuje a s velkou chutí. Především nácvik hry jedna na jedna nám velmi pomohl. Navíc se nám tutu činnost podařilo přenést do zápasů a hráči si začínají o dost víc věřit."

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode