U14 - ROZHODUJÍCÍ UTKÁNÍ PLAY-OFF

25.04.2011 20:22

    V páteční podvečer se na Výtoni uskuteční rozhodující zápas v Play-off Ligy-U14 o postup na Mistrovství republiky. Od 17:00 nastoupí naši žáci do přímého boje o postup proti hráčům Josefova. Současně bude tento zápas posledním duelem na palubovce VÝTOŇ-arény v této sezóně.

 MINULÁ UTKÁNÍ

Po dvou výhrách na domácí palubovce jsme zavítali na palubovku (respektive gumový florba-povrch) do Jaroměře. Zde jsme dvakrát prohráli a nepodařilo se nám udělat poslední krok k postupu. Na venkovních hřištích se nám celý rok velmi špatně daří v útoku a to rozhodlo i tentokrát.

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ

Všechny Vás tímto zveme v páteční podvečer k podpoře našeho týmu. Do Prahy se chystá početná fanouškovská skupinka z Jaroměře. Nenechme se zahanbit a pojďme podpořit naše žáky. Vaše podpora v hledišti jistě pomůže našim hráčům bojovat na pokraji svých sil a pokusíme se především pro naše fanoušky vybojovat vytoužený postup na mistrovství republiky do Pardubic.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

Mistrovství republiky se tento rok odehraje v termínu 5.-8.5.2011 v Pardubické hale V Ráji. Pět účastníků mistrovství je známo a o poslední místo se bojuje právě v pátek na Výtoni. Z české skupiny "A", v které byl i náš tým, se žádný celek na mistrovství zatím neprobojoval. Můžeme být tak jediným týmem skupiny "A", který se  závěrečných bojů účastní

UČASTNÍCI MS

  • BK PARDUBICE
  • SOKOL BAREST
  • USK PRAHA
  • JBC BRNO
  • SLAVIA KROMĚŘÍŽ
  • ???

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode