U15 - první zápas sezóny

18.10.2013 12:27

Svůj první zápas o víkendu odehrál tým žáků U15. Velmi pohledný zápas s týmem BC Vyšočina se rozhodl až v závěrečné čtvrtině. Bohužel náš tým byl nakonec ten smolnější a svoje první vystoupení na domácí palubovce do vítězství nedovedl. I tak byl předvedený výkon na úvod sezóny slušný. V případě, že přidáme v tréninkové morálce a nasazení, takové zaváhání již nebudeme opakovat. V příštím víkendu vyrážíme na palubovku České Lípy a Teplic.

 

Sobota 14.9. 2013

 SOKOL VYŠEHRAD  vs. BC VYSOČINA 58:71 (19:17;12:18;17:15;10:21)

Komentář: Zápas se hned v úvodu vyvíjel velmi vyrovnaně. Po počátečním ostychu jsme přeci jenom začali plnit taktické pokyny a povedlo se nám vsítit pár jednoduchých kosů a jít do mírného vedení. V průběhu druhé čtvrtiny se nám ovšem nepovedlo ubránit v útoku individualitu soupeře podkošového hráče Štumara a díky jeho silové bodové produkci šel soupeř do 4b vedení. Vstup do druhého poločasu se nám ovšem povedl. Během několika minut jsme byli ve 4b vedení a znovu jsme hráli trošku více týmově. Opět přišlo ovšem pár hloupých chyb z naší strany a soupeř z jednoduchých protiútoků opět srovnal hru. Vstup do poslední čtvrtiny byl pro nás osudový. Šest minut byli všechny naše střely neúspěšné a soupeř zaznamenal bodovou sérii 0:13. Přesto, že jsme se potom ještě snažili s vývojem zápasu něco udělat, zkusili jsme press, zrychlili hru, už bylo ovšem pozdě.

Petr Ulrych (trenér): "Vyhrál lepší tým. Naši hráči pořád dělají velmi hloupé a zbytečné ztráty, proto jsme dnes o výhru přišli. Přesto děkuji velké návštěvě z řad diváků a za jejich podporu. Věřím, že v dalších zápasech bude náš výkon stoupat."

Body Sokol Vyšehrad: Akahomen Desmond 22(1), Hampl Jakub 9, Svejkovský Ondřej 8, Jůza Tomáš 6, Martišek Norbert 6, Soukup Jakub 3, Soukup Jan 3, Aliaj Adrian 1, Grulich Vojtěch 0

Trestné hody: 17/5

Fauly: 23

Hráč utkání: Akahomen Desmond

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode