U15/U14 - Hodnocení: 2. týden přípravy v Klatovech

05.09.2014 22:00

V druhém týdnu přípravy jsme se přesunuli do Klatov, kde proběhlo již tradiční letní soustředění. 

Odjezd byl naplánovaný na sobotní ráno, tento rok byla zvolena cesta vlakem společně s týmem minižáků U13, U12. 

Hned po příjezdu jsme měli nabitý program. Oběd a poté ihned přesun na trénink, kde jsme začali dělat první týmové věci, večeře a po večeři ihned následovalo první přípravné utkání.

 

Tým Kunratic byl pro nás velká neznámá. Složení týmu bylo z ročníků 1999, 2000 a 2001.

Do prvního přípravného utkání jsme si dali 3 úkoly. První byl neustále se snažit hrát rychlý protiútok, dalším byla snaha o obranu 1 na 1 a posledním bylo neustále povzbuzování svých spoluhráčů.

Rychlý protiútok se nám dařilo hrát velmi kvalitně celý zápas a k vidění bylo mnoho hezký řešení situací 2 na 1 a jednoduchých zakončení.

Co se týče obrany, bohužel něktěří hráči zapomněli přes prázdniny naprosté základy obraného postavení na hřišti. To by se již v žákovských kategoriích nemělo stávat a v obranné činnosti máme zatím největší mezeru.

Posledním bodem bylo povzbuzování, to jsme splnili víc jak na jedničku a dařilo se nám přenášet komunikaci i do herních situací jak v útoku, tak i v obraně.

BK Kunratice vs. Sokol Vyšehrad 10:75 

Body Sokol Vyšehrad: Vilhum Vojtěch 12, Štěpán Soudek 12, Whalen Mikuláš 10, Váňa Ondřej 8, Nosek Ondřej 8, Grulich Vojtěch 6, Nechvátal Martin 4, Hajlek Jakub 4, Chán Matěj 4, Plavka Kryštof 4, Netušil Filip 2, Bohovyč Lukáš 2, Paták Lukáš 0, Kuna Martin 0, Hřebejk Jakub 0

 

Od neděle jsme již najeli na 3 fáze denně. Každý den jsme začali ranním výběhem. Dopolední fáze patřila práci na atletickém ovále, v nepřízni počasí jsme také byli v posilovně, kde proběhl kruhový trénink.

Odpolední fáze měla za úkol zlepšovat týmové basketbalové činnosti - 1 na 1, 2 na 1 a 3 na 2. Začali jsme také s obrannou činností ve které máme velké mezery. 

Večerní fáze patříla soutěžím - Trestné hody, 1 na 1, 3 na 3,  5 na 5.

V týdnu nechyběl také odpočinek, který byl naplánovaný na úterý. Dopoledne jsme navštívili společně s minižáky bowlingem a společné týmy soutěžili celé dopoledne. Odpoledne bylo zameřené na individuální tréninky, kde jsme řešili pouze techniku střelby. Večer následovala regenerace, hráči ve 2 skupinách navštívili saunu s ochlazovacím bazénkem a vířívku.

Výsledky

Basketbal Atletika
Přípravné utkání Cooperův test
Trestné hody 1 km
1 na 1  400 m 
3 na 3 + Střelba  200 m 
5 na 5 100 m
- 50 m
- 30 m

Hodnocení

Sem rád, že jsme navázali na 1.týden přípavy v Praze. Nikdo se nezranil a všichni hráči i přes únavu vydrželi tréninkové dávky. Některé výsledky z atletiky i basketbalu jsou velmi dobré naopak někteří hráči hodně ztrácí a měli by zabrat aby si vybojovali svůj herní čas na hřišti. V prvním přípravném utkání jsme narazili na slabšího soupeře a zaslouženě vyhráli. Teď přecházíme do klasického tréninkového režimu. Hráči si musí zkloubit své školní povinnosti s tréninkem a oboje si plnit na 100%.  Následovat budou další přípravná utkání, kde zvolíme velmi silné soupeře aby jsme si vyzkoušeli těžká utkání a byli dobře připraveni na starta sezóny v U15 i U14.

 

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode