U16 - REPORT - Konfrontace Praha - Ostrava 1:1

10.11.2010 12:37

V třetím víkendovém dvojkole se náš tým kadetů mohl poprvé představit na domácí palubovce. Jejich soupeřem byli dva týmy ze Slezské metropole.

U16 - SOKOL VYŠEHRAD : SLEZSKÁ OSTRAVA 57:103 (18:23;9:25;18:28;12:27)

Komentář: Sobotní zápas s velkým favoritem celé soutěže byl pro naše hráče velkou výzvou. Vstup do zápasu se nevyvíjel špatně a Ostravská mašina se zahřívala velmi pomalu. Naše obrana však nepracovala, jak by měla. Přesto se nám v útoku zadařilo nastřílet slušných 18b. V druhé čtvrtině se již naplno ukázala především fyzická a rychlostní převaha soupeře. Náš tým polevil v koncentraci a výsledkem byl úsek hry, který jsme prohráli o 15b. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi vlažně a hrozil velký debakl. Naštěstí se nám podařilo po prostřídání více vyrovnat hru a zpomalit narůstání skóre. V poslední čtvrtině se nám přestalo dařit v útoku a zápas se spíše dohrával. V našich silách byl rozhodně lepší výsledek, přesto byl tento zápas jistě dobrou školou pro hráče.

BODY:

SOKOL VYŠEHRAD: Chaloupka 16; Choutka 13; Tomrle 7(1); Mitrovič Bohm Klimpera 6; Jelínek 3

Fauly: 17 TH: 25/8 trojky 1 Rozhodčí: Heinrich D. - Macela M.

 

U16 - SOKOL VYŠEHRAD : MORAVSKÁ OSTRAVA 64:63 (19:20;18:14;14:19;13:10)

Komentář: Moravská Ostrava se ve všech dosavadních zápasech spoléhala především na výkon talentovaného Radovana Kouřila. Néjinak tomu bylo také na Výtoni. Zápas byl v prvním poločase velmi vyrovnaný. Soupeř se z počátku snažil o celoplošnou obranu, ale celkem brzy od tohoto záměru upustil. Vedení se často měnilo a žádný tým si nevytvořil vyšší než 4b vedení. Náš tým se velmi soustředil na obranu klíčového hráče Kouřila a tak vyrovnanost zápasu záležela také na ostatních borcích Ostravy. Po poločase přešli oba týmy k zónové obraně a náš tým se začal trápit především v útoku. Soupeř si minutu před koncem 3.čtvrtiny vybudoval 7b náskok a náš tým musel zabrat. Vyšehradští kadeti však skvěle odpověděli 12b šňůrou, včetně 2 trojek kapitána Choutky a opět se pustili do vedení. Zbytek posledního hracího období si již vedení drželi. Z řad soupeře se zmohl na odpověď pouze Kouřil a ostatní hráči již neměli síly. I tak měli rozhodující střelu na ruce Moravané. Šťastná výhra zůstala ovšem na výtoni a doufáme, že náš tým povzbudí do další tvrdé práce.

BODY:

SOKOL VYŠEHRAD: Klimpera 17; Choutka 15(3); Jelínek 13; Bohm 6; Chaloupka 6; Tomrle 5(1); Mitrovič 2

Fauly: 13 TH: 20/12 trojky 4 Rozhodčí: Heinrich D. - Smetana J.

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode