U17 - Kadeti se pokusí útočit na play-off

26.08.2011 14:04

    Tým kadetů se do přípravy opět požene pod vedením trenérské dvojice Ulrych Jan; Ulrych Petr, kteří si tentokrát vymění trenérské pozice a jako hlavní trenér tak bude mladší z rodinné dvojice. Na tréninkách bude navíc vypomáhat trenér Skořepa, který bude se bude jako stále stabilní hráč "A" týmu mužů specializovat především na individuální činnosti.

9,místo v extralize U18 2010/2011

    Minulá sezóna se dá považovat za průměrnou. Cílem bylo především udržet extraligy, což se naštěstí zdařilo. Vzhledem však k vývoji sezóny se náš tým chtěl pokusit o účast v play-off, která byla jistě reálná. Tým se prezentoval po většinou nevyrovnanými výkony. Například velmi dobrá hra proti Zlínu, následně porážka ve znatelně slabším Prostějově. Do skupiny o 9.-12. místo vstupoval náš tým v nejlepší pozici. Přesto si extraligovou příslušnost musel vybojovat až po velmi nervózní výhře na palubovce Vysočiny. Extraliga byla zachráněna a v příští sezóně se můžeme pokusit udělat opět krůček dál ve výkonosti našeho týmu

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode