U17 - Můj dům, můj hrad

21.11.2017 11:41

Kadeti drží postupové naděje. Po sobotním neúspěchu na palubovce Jížních Supů, dokázali obrátit domácí duel proti stejnému soupeři a momentálně drží dělenou 1. - 2. pozici s Chomutovem.

JÍŽNÍ SUPI vs. SOKOL VYŠEHRAD 85:63 (11:23 43:36 64:48)

Sobota 18.11. 2017 - Liga U17, sk. A (1. kolo) - 17:00 - Sokol Petrovice, Praha 10

První čtvrtina snad lépe proběhnout nemohla. V útoku jsme velmi dobře organizovali hru a po neúspěšných střelách domácích jsme měli dobrý obranný doskok. Velká sprcha přišla v druhé čtvrtině, kdy domácí proměnili hned 5 trojek a naše hra se zhroutila jak domeček z karet. V druhé půli jsme ještě odehráli dobrých 5 minut, ale poté jsme úplně přestali bránit  a domácí si dělali co chtěli a rozdíl se vyšplhal až na 22 bodů.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 17(11/7), Nosek Ondřej 16(4/3 + 1), Hajlek Jakub 10(4/4), Netušil Filip 10(3/1 + 1), Fiala Adam 5(1/1), Bohovyč Lukáš 2, Macha Vit 2, Chán Matěj 1(2/1), Brajanovski Luka 0, Kuznetsov Baniil 0, Stejskal Šimon 0

Střelba za 3b.: 14/2

Střelba za 2b.: 38/20

Trestné hody: 25/17

Doskoky: 27

Fauly: 12

Kompletní statistiky - ZDE

SOKOL VYŠEHRAD vs. JÍŽNÍ SUPI 69:65 (8:19 29:29 50:50)

Neděle 19.11. 2017 - Liga U17, sk. A (8.kolo) - 12:30 - Výtoň Aréna

Nedělní utkání a jeho výsledek znamenal velmi mnoho pro postavení v tabulce. Stejně jako v sobotu byla hala zaplněna do posledních míst, ovšem pro nás byl začátek úplně opačný než předchozí den. Velmi jsme se trápili v zakončení a ani v obraně jsme to nenahradili potřebnou bojovností. Změna přišla až s druhou hrací části , kdy jsme začali konečně maklat v obraně a dotáhli se na poločasový stav 29:29. Třetí hrací část se hrála vyrovnaně a začátek 4. čtvrtiny rozhodl o výhře. Úsek od 30. do 36 minuty jsme vyhráli 15:0 ! Poté hosté ještě korigovali 3 trojkami, ale na obrat to nestačilo a tak pro víkend platí - můj dům, můj hrad.

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 29(9/5 + 4), Netušil Filip 16(2/1 + 1), Srp Štěpán 15(10/5), Bohovyč Lukáš 3(2/1), Hajlek Jakub 3, Macha Vit 3(2/1), Brajanovski Luka 0, Fiala Adam 0, Chán Matěj 0, Kuznetsov Baniil 0, Stejskal Šimon 0

Střelba za 3b.: 15/6

Střelba za 2b.: 40/19

Trestné hody: 25/13

Doskoky: 30

Fauly: 12

TABULKA PO VÍKENDU

V dalším kole zavítáme na palubovku Chomutova a Ústí nad Labem. Tento víkend bude mít opět obrovský náboj a na výsledcích bude hodně záležet !

Připravil: Jan Kefurt