U17 - Na vítězné vlně

06.11.2017 10:25

Kadeti pokračují na vlně výher ! O víkendu nejdřív přehráli tým BA Sparta a poté v neděli těžce vydřeli výhru v Roudnici nad Labem. V tabulce se momentálně pohybují na děleném 1. - 2. místě.

BA SPARTA PRAHA vs. SOKOL VYŠEHRAD 70:82 (22:18 33:38 48:63)

Sobota 4.11. 2017 - Liga U17, sk. A (6.kolo) - 13:00 - Hala BA, Praha 5 - Stodůlky

Do zápasu jsme vstoupili tak, že výhra přijde sama. Ovšem domácí na nás vlétli v plné rychlosti a byla to pro nás velká sprcha. Po prvních 5. minutách jsme prohrávali 19:3 !!! Poté jsme konečně zapojili hlavu, začali jsme bránit a nedovolili jsme soupeři hrát jeho postupný útok. Zbytek 1. čtvrtiny jsme vyhráli 15:3 ! Od 2. hrací části jsme se postupně dostávali do hry a začali jsme si budovat náskok. Během druhé půle byl rozdíl až + 21 bodů. Do hry jsme tak mohli zapojit všech 12 hráčů a došli jsme si pro výhru.

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 21(6/4 + 3), Plavka Kryštof 21(5/5 + 2), Srp Štěpán 21(8/3), Macha Vit 5(2/1), Bohovyč Lukáš 4(2/2), Fiala Adam 4, Bella Miroslav 3(10/3), Netušil Filip 2, Jerie Michal 1(3/1), Brajanovski Luka 0, Kuznetsov Baniil 0, Stejskal Šimon 0

Střelba za 3b.: 7/5

Střelba za 2b.: 49/24

Trestné hody: 36/19

Doskoky: 27

Fauly: 16

Kompletní statistiky - ZDE

BA "2006" ROUDNICE NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD 73:82 (13:17 32:34 56:53)

Neděle 5.11. 2017 - Liga U17, sk. A (7.kolo) - 16:15 - Hala BK Real, Roudnice nad Labem

Od vstupu do haly mělo 7.kolo "divnou" atmosféru. Pozdní čas v neděli, zima v hale, málo světla a ještě 30 minut do utkání nebyli k dispozici ani míče na rozcvičení. První půle byla vyrovnaná, některé úseky nebyli příliš bodové, ale na obou stranách padlo celkem dost střel z delší vzádlenosti. My jsme úplně nepochopitelně odpadli hned po půli, kdy jsme domácím dovolili odskočit už na +12 bodů. Poté jsme změnili obranu a přišel čas stahování. Na obranné polovině jsme předvedli velmi bojovný týmový výkon a postupně jsme stahovali náskok a na začátku 4.čtvrtiny jsme šli do  klíčového vedení, které jsme již nepustili.

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 27(5), Plavka Kryštof 23(4/2 + 5), Srp Štěpán 19(4/1), Macha Vit 10(2/2), Bohovyč Lukáš 3(4/3), Brajanovski Luka 0, Jerie Michal 0, Kuznetsov Baniil 0, Netušil Filip 0, Stejskal Šimon 0

Střelba za 3b.: 27/10

Střelba za 2b.: 48/22

Trestné hody: 16/8

Doskoky: 36

Fauly: 17

TABULKA PO VÍKENDU

Za 14 dní nás čekájí hodně klíčové duely. Nejprve v sobotu na palubovce Jížních Supů a v neděli odveta na domácí palubovce. Bude potřeba hodně přidat na trénincích a udržet se v optimální zdravotní pohodě, aby jsme tento víkendu zvládli.

Připravil: Jan Kefurt