U17 - PLAY OFF - Ostrava 2x nad naše síly

18.04.2016 13:56

V druhé fázi Play off Ligy U17 jsme narazili na tým BCM Ostrava "B". Tým soupeře vyhlásil ambice na postup do Extraligy U17 a překonání této části vyřazovací bojů je toho podmínkou. Náš tým bohužel na první dva duely dorazil velmi nekompletní a na herní projevu to bylo dost znát. Za 14 dní hrajeme v Praze a pevně doufáme v naše kompletní složení a prodloužení série, která se hraje na 3 vítězná utkání.

BCM OSTRAVA "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD 79:38 (26:10 46:17 50:30)

Sobota 16.10. 2016 - Liga U17 (Play off: 1.utkání) - 15:00 - ZŠ Dvorského, Ostrava

Prvních 5. minut se hrálo vyrovnané utkání, pak přišel obrovský útlum. Nedali jsme několik jednoznačných šancí a komplexně hrající domácí nám začali dávat jeden protiútok za druhým. Obrovský problém jsme měli na rozehrávce, kde nikdo nebyl schopný zaskočit za absentujícího rozehrávače. Jediným pozitivním bodem byla vyhraná 3. čtvrtina 13:5, kde jsme dělali obrovské problémy domácím a zároveň si ukázali, že se soupeřem můžeme hrát. Za celé utkání pak hovoří statistiky přiložené níže, hlavně procento zakončení !

Body Sokol Vyšehrad: Fanta Matyáš 10(5/0), Hampl Jakub 10(5/2), Whalen Mikuláš 9(9/5), Martišek Norbert 3(2/1), Netušil Filip 2, Panáček Jan 2, Vítek Daniel 2(2/2), Bohovyč Lukáš 0, Vilhum Vojtěch 0

Trojky: 0

Trestné hody: 25/10

Fauly: 10

Hráč utkání: Fanta Matyáš

TECHNICKÝ ZÁPIS

BCM OSTRAVA "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD 79:49 (17:15 39:27 54:36)

Neděle 17.10. 2016 - Liga U17 (Play off: 2.utkání) - 11:15 - ZŠ Dvorského, Ostrava

V druhém utkání jsme si chtěli zpříjemnit dojem ze sobotní hořké porážky. To se nám taky dlouho dařilo. Od prvních minut jsme byli aktivnější, dokázali jsme tvořit dobré příležitosti k zakončení a získávat fauly a z toho plynoucí trestné hody. Až těsně před poločasem se dostali domácí do hry, především díky vyrovnanosti kádru, kterou jsme v této sezoně u ostatních týmu ještě příliš neviděli. Poločasový stav 39:27 byl o 100% lepší než ten sobotní (46:17) a nebýt několika zahozených TH a DVOJTATKŮ mohl být ještě lepší. V druhé půli jsme začali již kupit chyby a soupeř toho vyložil a opět odskočil na velký rozdíl a konečný rozdíl byl bohužel opět příliš velký.

Body Sokol Vyšehrad: Martišek Norbert 13(9/3), Whalen Mikuláš 13(3/1 + 2), Hampl Jakub 10(3/2), Fanta Matyáš 8, Vilhum Vojtěch 3(3/1), Panáček Jan 2, Bohovyč Lukáš 0, Netušil Filip 0, Vítek Daniel 0